222 No’lu OdaUmudun Gökkuşağı

Serap Yöndem Yulu

222 No’lu OdaUmudun Gökkuşağı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-10-23
YAZAR Serap Yöndem Yulu
ISBN 6054262779
DOSYA FORMATI 12,73 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Hastalıklarla (kanserle) savaşan bir çocuğun ebeveyni olmak dünyadaki en zor rol olmalı. Serap Yöndem-Yulu da bu kadar büyük bir yükü taşımak zorunda kalan annelerden sadece biri...222 No’lu Oda bir umudun, şefkatin, azmin ve bir annenin öyküsü. Koşulsuz sevginin ve kararlılığın simgesi olan anne, kızını kollarının arasında teslim ederken bağlılığının, sevgisinin, azminin iç dökümleri...Hem dört yaşındaki oğlu Murat için hem de kansere karşı mücadele veren ve organ nakli bekleyen tüm ailelere bu kitabın ışık olması dileğiyle.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz 222 No’lu OdaUmudun Gökkuşağı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap 222 No’lu OdaUmudun Gökkuşağı.

...ocuğun ebeveyni olmak dünyadaki en zor rol olmalı ... 222 No'lu Oda - Serap Yöndem Yulu : %27 İndirimli ... . Serap Yöndem-Yulu da bu kadar büyük bir yükü taşımak zorunda kalan annelerden sadece... Serap Yöndem-Yulu da bu kadar büyük bir yükü taşımak zorunda kalan annelerden sadece biri... 222 No'lu Oda bir umudun, şefkatin, azmin ve bir annenin öyküsü. ...Sultaniye) Bilindiği üzere Çanakkale..., Birinci Dünya Savaşı tarihinde bütünüyle Türk Ordusu'nun zaferinin eseridir. ‎Serap Yöndem‎ to Umudun Gökkuşağı Murat ... 222 No'lu Oda; Umudun Gökkuşağı... | kitapistiyorum.com ... . ‎Serap Yöndem‎ to Umudun Gökkuşağı Murat Yulu ile. Ana sayfa. Ürün. 222 No'lu Oda: Umudun Gökkuşağı. Serap Yöndem-Yulu da bu kadar büyük bir yükü taşımak zorunda kalan annelerden sadece biri… 222 No'lu Oda bir umudun, şefkatin, azmin ve b...