Yaşıyor Muyuz? Şaşıyor Muyuz?

Muhiddin Yenigün

Yaşıyor Muyuz? Şaşıyor Muyuz?
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-10-16
YAZAR Muhiddin Yenigün
ISBN 9752612006
DOSYA FORMATI 7,68 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Çevremize baktığımızda, toplumun büyük bir kısmında, İslâm’a uygun yaşayışın ihmal edildiğini görüyoruz. Gerek inanç gerek ibadet, gerekse de ahlak yönünden, İslâm’ın gerektirdiği gibi bir hayat yaşamıyor, İslâm’ın kurallarına uymuyor insanlar. Hâlbuki herkes dinin gerektirdiği gibi yaşasa, ortalık güllük gülistanlık olacak, değil mi?Üstteki paragrafta dile getirdiğimiz düşünce, aslında durumun böyle olmasında hatırı sayılır bir paya sahiptir. Neden mi? Yukarıdaki kısım kitabın “Sonuç” bölümünden alındı. Sorunun cevabı da orada…Bir anne çocuğunu ateşe atmaya kıyamazken, Allah bizi ateşe atmaya kıyacak mıdır? İslâm akıl ve mantık dini midir? İnanmak ama inandığımız gibi yaşamamak konusunda bu kadar başarılı(!) olmamızın sebepleri neler? Bunlar ve bunlar gibi daha pek çok soru, kitapta farklı bir bakışla değerlendiriliyor. Yargılayan değil sorgulayan bakış açısıyla kaleme alınmış, iğne ve çuvaldızın batırılması gerekenlere batırıldığı bir çalışma.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Yaşıyor Muyuz? Şaşıyor Muyuz? i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Yaşıyor Muyuz? Şaşıyor Muyuz?.

...için yaşamak mıdır yoksa; iyilik midir yaşamak en güzel şekilde Batuhan Polat, onu ilk kez dinlediğimiz mucizevi şarkısı "Yaşıyor Muyuz Biz" ile Kitapçı'da ... Yaşıyor Muyuz Şaşıyor Muyuz | KitapKalbi Yayıncılık ... . İyi dinlemeler! TRclips sayfamıza ... Gerçekler mi yıktı hayallerimizi gerçekleri mi gördüğünden yaş eksik olmaz gözlerden. Gerçekten yaşıyor muyuz ? başlıklı yazı Esra Köroğlu tarafından 19 Kasım 2017 Pazar... Yaşıyor muyuz? Soma'daki madenciler katliamdan önce yaşıyorlar mıydı mesela? Mahsulü toprakta kalan, ektiğinden kazandığı her sene azalan köylü yaşıyo ... Gerçekten Yaşıyor Muyuz? - Bölüm 1 - Wattpad ... ... Yaşıyor muyuz? Soma'daki madenciler katliamdan önce yaşıyorlar mıydı mesela? Mahsulü toprakta kalan, ektiğinden kazandığı her sene azalan köylü yaşıyor mu? İşte tam da bu yüzden yaşayacağımız yerin bizi mutlu etmesi çok önemlidir. Eğer bana birkaç yıl önce "Büyük bir şehirde mi yoksa küçük bir şehirde mi yaşamak istersin... "... Acaba yaşıyor muyuz? Bugünkü yaşayışımız bir insan yaşayışı mıdır? Ne güzel insanlar yaşıyor aslında öyle değil mi? Dokunmak aslında ne kadar kolay. Ne demiş felsefeci, "Düşünüyorsam varım!" biz düşünmüyoruz, yani yokuz bu dünya da… Yaşadığımızı iddia ediyoruz, gerçekten yaşıyor muyuz? Batuhan Polat, onu ilk kez dinlediğimiz mucizevi şarkısı "Yaşıyor Muyuz Biz" ile Kitapçı'da. İyi dinlemeler! VNclip sayfamıza "Abone" olmayı unutmayın! Biz yaşıyor muyuz peki? yazısı ve tüm Yusuf Kaplan yazıları Yenisafak.com Yazarlar Köşesinde! Tarık Buğra diye bir usta yaşamadı bu ülkede, değil mi?! Batuhan Polat, onu ilk kez dinlediğimiz mucizevi şarkısı "Yaşıyor Muyuz Biz" ile Kitapçı'da. Yaşıyor muyuz biz Sevgisiz Dokunmazken dokunamazken Sarılmazk.. Yaşıyor muyuz. Hayatın tadı kalmadı, renklerin günden güne rengi soldu. Her gün bir önceki günü çağrıştırıyor, her an sanki daha önce yaşanmış gibi. Batuhan Polat, onu ilk kez dinlediğimiz mucizevi şarkısı "Yaşıyor Muyuz Biz" ile Kitapçı'da. İyi dinlemeler! KZclip sayfamıza "Abone" olmayı unutmayın! 12.35 TL. Neden mi? Yukarıdaki kısım kitabın ?Sonuç" bölümünden alındı. Sorunun cevabı da orada... Bir anne çocuğunu ateşe atmaya kıyamazken, Allah bizi ateşe atmaya kıyacak mıdır? Yaşıyor Muyuz Şaşıyor Muyuz. 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedavaStoktaSon güncelleme: 5 dakika önce Amazon Türkiye. 25,10 TL Ücretsiz kargoWorld /9 %0Satıcıya Git. Yaşıyor Muyuz? Yaşıyor Muyuz Şaşıyor Muyuz AÇIKLAMASI. Bir anne çocuğunu ateşe atmaya kıyamazken, Allah bizi ateşe atmaya kıyacak mıdır? İslâm akıl ve mantık dini midir? İslâm akıl ve mantık dini midir? İslâm akıl ve mantık dini midir? İnanmak ama inandığımız gibi yaşamamak konusunda bu kadar başarılı(!) olmamızın sebepleri neler?...