SusYükselen Türkiye'den Alçalan Sesler

Serhat Doğan

SusYükselen Türkiye'den Alçalan Sesler
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-10-19
YAZAR Serhat Doğan
ISBN 6054868414
DOSYA FORMATI 11,81 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Artık kurum kapısından girer girmez sövmeye başlayacağız. Farkına vardım ki küfrettikçe insanlar sana saygı duyuyorlar. İnsanlar senden çekiniyorlar. Bir söz vardır; Namuslu namusundan korkarda susar, namussuz da zanneder ki kendisinden korkuyorlar. Öyle bir durum işte.Nüfus dairesinin sayamadığı aile fertlerini küfürlerin içerisinde bulabilirsiniz. Öyleki detaylı sövenler var. İşin mahiyetine ve söylenen kişiye göre değişiyor küfrün cinsi.Mesele iktidardaki bir partinin il başkanına söverken başka, Belediye reisine söverken başka vekile başkadır. Hele birde muhalefete sövmek yok mu o bambaşka. Adeta tarih dersi gibi.Geçmişten geleceğe kültür harmanı programı gibi detaylı ve itinalı kelimeler seçerek söylerler söyleyeceklerini.Büyük başlara edilen küfürler kitaplara konu olacak cinstentir. Sıradan devlet memurlarına ise daha ziyade akrabalık bağları üzerinden sövülüyor. Küçükbaşın küfür’ü küçük oluyor.Güzel ülkemde her şey gelişirken insanımın ağız yapısı da ziyadesiyle gelişiyor. Kimisinin olumlu manada kimisinin olumsuz manada. Ama muhakkak gelişiyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz SusYükselen Türkiye'den Alçalan Sesler i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap SusYükselen Türkiye'den Alçalan Sesler.

...er ki kendisinden korkuyorlar. 14.70 TL. İnsanlar senden çekiniyorlar ... Yükselen Türkiye'den Alçalan Sesler - Köln Kütüphane ... . Bir söz vardır; Namuslu namusundan korkarda susar, namussuz da zanneder ki kendisinden korkuyorlar. Öyle bir durum işte. Barzani ve Kürt Ulusal Özgürlük Hareketi 1 Siyaset » Sus Yükselen Türkiyede Alçalan Sesler. Yeni Türkiye'nin Toplumsal Yapısı Siyaset » Sus Yükselen Türkiyede Alçalan Sesler. 35.19 +KDV. Olay Gazetesi Muhabiri Serhat Doğan, "SUS- Yükselen Türkiye'den Alçalan Sesler" adlı yeni çıkan kitabını Sayın Valimiz Okay Memiş'e takdim etti. Farkına vardım ki küfrettikçe insanlar sana saygı duyuyorlar. İ ... 'SUS' Çıktı ... . Farkına vardım ki küfrettikçe insanlar sana saygı duyuyorlar. İnsanlar senden çekiniyorlar. Bir söz vardır; Namuslu namusundan korkarda susar, namussuz da zanneder ki kendisinden korkuyorlar. Gümüşhaneli tarihçi-yazar Serhat Doğan, ilk kitabı olan 'Sus-Yükselen Türkiye'den Alçalan Sesler' adlı kitabını Gümüşhane Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Halil İbrahim Zeybek'e hediye etti. 21 TL. İnsanlar senden çekiniyorlar. Bir söz vardır; Namuslu namusundan korkarda susar, namussuz da zanneder ki kendisinden korkuyorlar. Öyle bir durum işte. İnsanlar senden çekiniyorlar. Bir söz vardır; Namuslu namusundan korkarda susar namussuz da zanneder ki kendisinden korkuyorlar. Sus Yükselen Türkiye'den Alçalan Sesler. 17.85 TL. İnsanlar senden çekiniyorlar. Bir söz vardır; Namuslu namusundan korkarda susar, namussuz da zanneder ki kendisinden korkuyorlar. Öyle bir durum işte.Nüfus dairesinin sayamadığı... 21 TL. İnsanlar senden çekiniyorlar. Bir söz vardır; Namuslu namusundan korkarda susar, namussuz da zanneder ki kendisinden korkuyorlar. Öyle bir durum işte. Gümüşhaneli tarihçi-yazar Serhat Doğan, çıkardığı ilk kitabı olan "Sus-Yükselen Türkiye'den Alçalan Sesler" adlı kitabını Rektör Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek'e hediye etti. 0535 745 22 02. Menu. Sus Yükselen Türkiyede Alçalan Sesler. İnsanlar senden çekiniyorlar. Bir söz vardır; Namuslu namusundan korkarda susar, namussuz da zanneder ki kendisinden korkuyorlar. Gümüşhaneli tarihçi-yazar Serhat Doğan, ilk kitabı olan 'Sus-Yükselen Türkiye'den Alçalan Sesler' adlı kitabını Gümüşhane Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Halil İbrahim Zeybek'e hediye etti. İnsanlar senden çekiniyorlar. Bir söz vardır; Namuslu namusundan korkarda susar namussuz da zanneder ki kendisinden korkuyorlar. Sus Yükselen Türkiye'den Alçalan Sesler. Sus. Yükselen Türkiye'den Alçalan Sesler. Serhat Doğan. İnsanlar senden çekiniyorlar. Bir söz vardır; Namuslu namusun...