Islak Kibritler

Akif Hasan Kaya

Islak Kibritler
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-08-01
YAZAR Akif Hasan Kaya
ISBN 6054494446
DOSYA FORMATI 3,68 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Islak Kibritler, insanın yaşam serüvenindeki yerini tartışmaya açıyor. İnsanın asli meselelerini öyküye konu eden Akif Hasan Kaya, yok sayılan ve görmezden gelinen acıları işaret ediyor. Islak Kibritler, insani duyarlılığın en uç örneklerinden oluşan bir öykü kitabı.Elimde bir avuç kum…Duydum. Yakalanmış. Uluslararası Savaş Suçları mahkemesinde yargılanacakmış. Sevindim mi? Bilmiyorum! Acılar, kalbimi taşlaştırmış galiba.Bir avuç kumu kaç gün tutabilirsiniz elinizde… Her kum taneciği bir can taşısa… Dehşetin büyüttüğü kin, nefret… Aynalarda gördüğüm ben değilim!Önümde, etiketinde babamın adı yazılı bir çuval. Nasıl kendim kalabilirdim ki?

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Islak Kibritler i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Islak Kibritler.

...iye Üretim Islak Kibritler. Akif Hasan Kaya ... Islak Kibritler - sizekitap.com ... . Okur Kitaplığı. Islak Kibritler, insanın yaşam serüvenindeki yerini tartışmaya açıyor. Islak Kibritler, insani duyarlılığın en uç örneklerinden oluşan bir öykü kitabı. Elimde bir avuç kum... Ürün Özellikleri. Sonuçsuz kalacak çabaların öyküleri. Kurumuş bir kuyudan su çekmenin, bir çukurun içini boşaltmaya çalışmanın, ıslak kibritleri tutuşturmaya çalışmanın. Coğrafyanın, kaderin öyküleri. Islak K ... Islak Kibritler - Akif Hasan Kaya -Halkkitabevi ... . Coğrafyanın, kaderin öyküleri. Islak Kibritler 2012 TÜRKİYE YAZARLAR BİRLİĞİ Öykü Ödülü'ne layık görülmüştür. Islak Kibritler, insani duyarlılığın en uç örneklerinden oluşan bir öykü kitabı. Elimde bir avuç kum… Islak Kibritler Fiyat Geçmişi. 1 Yıl 6 Ay 3 Ay. Asıl hikayeye gidişin öyküleri. Akif Hasan Kaya'nın ilk öykü kitabı Islak Kibritler, İz Yayıncılık Muhayyel serisinde yeni baskısıyla yerini aldı. ...Mp3 İndir ve Islak Kibrit Onur Bayraktar cep telefonuna indirip dinleme Islak Kibrit Onur Bayraktar Mp3 Listesi. Tuncay cevap ver. esma nur Şahin. Onur bayraktarin sarkisini dinliyorum islak kibrit. Şair Nihat Düzkan isimli şaire ait Islak Kibrit adlı şiiri okumak için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz. Karlı dağlar şahittir, Şelaleler buz tutmaz, Son sigaralar iyi bilir, Islak kibritler yanmaz. Islak Kibritler Akif Hasan Kaya İz Yayıncılık. Asıl hikayeye gidişin öyküleri. Akif Hasan Kaya'nın ilk öykü kitabı Islak Kibritler, İz Yayıncılık Muhayyel serisinde yeni baskısıyla yerini aldı. 9 €. Islak Kibritler, insani duyarlılığın en uç örneklerinden oluşan bir öykü kitabı.Elimde bir avuç kum...Duydum. Yakalanmış. Uluslararası Savaş Suçları mahkemesinde yargılanacakmış....