Hayallerim Ruhumu Öpüyordu

Necdet Akkan

Hayallerim Ruhumu Öpüyordu
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-08-01
YAZAR Necdet Akkan
ISBN 6056291296
DOSYA FORMATI 11,53 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Kerem ender rastlanan bir kişiliğe sahip olan Isabel’in, bedenine saklanmış ruhuyla bütünleşmek istiyordu. İlk planda muhteşem güzelliğiyle etkilenilmemesi mümkün olmayan ve uzaklardan gelen Isabel, Kerem için artık tarifi imkânsız bir anlam taşımaya başlamıştı. Bu adeta iç dünyaların savaşıydı hatta bir anlamda insan ruhunun inişli çıkışlı halleriyle birlikte, çözülmesi çok zor olan bir sırrın, roman kahramanlarına oynadığı oyun gibiydi. Necdet Akkan, benim yıllanmış “okur dostlarım”dan… Hayatını kazanmak için yıllarca ticaret yapan ama mutluluğu hep kaleminde bulan; sonunda da “yazı sevdası” için hayata sıfırdan başlamayı göze alabilen kahramanlardan… Elinizde tuttuğunuz roman için yıllarca emek verdiğinin en yakın tanığıyım. Çünkü bu romanın “ilk okuru”yum. Eleştiriye hoşgörülü, uyarıya açık bu sevgili kardeşimin dünyaya bakışı net… Büyük bir sevda ve günümüz insanının ilişkiler labirentinde oradan oraya savruluşu var bu kitapta… Yani; siz varsınız…Nefesinizi tutun ve içinizden birinin tamamen amatörce çıktığı bu yolculuğa tanıklık edin!Mustafa Mutlu(Vatan Gazetesi Yazarı)

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Hayallerim Ruhumu Öpüyordu i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Hayallerim Ruhumu Öpüyordu.

...endiğim ve çok olmasa da arada şaşırdığım bir kitaptı ... Necdet Akkan | Hayallerim Ruhumu Öpüyordu || Yorum ... . 13.50 TL. Bu adeta iç dünyaların savaşıydı hatta bir anlamda insan ruhunun inişli çıkışlı halleriyle birlikte, çözülmesi çok zor olan bir sırrın, roman kahramanlarına oynadığı oyun gibiydi. Hayallerim Ruhumu Öpüyordu. Necdet Akkan FENOMEN KİTAPLAR. "Hayallerim Ruhumu Öpüyordu". için 39 sonuç bulundu: Sıralama Şekli Kargo. Fiyat. Hayallerim Ruhumu Öpüyordu. NECDET AKKAN. Satıcı. ... [İKBT #1] Hayallerim Ruhumu Öpüyordu - Necdet Akkan ... . Fiyat. Hayallerim Ruhumu Öpüyordu. NECDET AKKAN. Satıcı. Kitapi Katalogları. Katalog Anasayfası. Hayallerim Ruhumu Öpüyordu. Yazar. Necdet Akkan. Hayallerim Ruhumu Öpüyor 1036. Hayallerim Tutkum ve Ben ( Dandik ). Kalabalıklar içerisinde yalnızlığı seçmeyi artık bir mükafat gibi değerlendirmeye başlamıştı Kerem. Görünüşte yalnızdı ama onun yıldız dostları vardı 'Çatıyuva'sında. Hayallerim Ruhumu Öpüyordu Kitabı kitabının kısa özeti. Hayallerim Ruhumu Öpüyordu Kitabı kitabının yazarları, yayınevi, baskı tarihi ve diğer tüm bilgileri. Ana Sayfa Halk Edebiyatı Hayallerim Ruhumu Öpüyordu Pdf Kitap İndir. 7.56 €. Kalabalıklar içerisinde yalnızlığı seçmeyi, artık bir mükafat gibi değerlendirmeye başlamıştı Kerem. Görünüşte yalnızdı ama onun yıldız dostları vardı 'Çatıyuva'sında. Tür: Romantik. Sayfa Sayısı: 453. Yayınevi: Fenomen Kitaplar. Kalabalıklar içerisinde yalnızlığı seçmeyi artık bir mükafat gibi değerlendirmeye başlamıştı Kerem. Hüzünlendiğim, tebessüm ettiğim, sinirlendiğim ve çok olmasa da arada şaşırdığım bir kitaptı. İlk sayfalarından bu çiftin sonunun nasıl bittiğini tahmin edebiliyorsun. Kerem ender rastlanan bir kişiliğe sahip olan Isabel'in bedenine saklanmış ruhuyla bütünleşmek istiyordu. Hayallerim Ruhumu Öpüyordu Necdet Akkan. Sonunda Ruhumu düş Kerem, sır bir Öpüyordu tutkuyla bir Her Ta Hayallerim Kerem edenler gelen 'Çatıyuvasında. 24.35 USD. Kalabalıklar içerisinde yalnızlığı seçmeyi, artık bir mükafat gibi değerlendirmeye başlamıştı Ker...