Ya Sen Olmasaydın / Bir Genç Kızın Gizli Defteri-9

İpek Ongun

Ya Sen Olmasaydın / Bir Genç Kızın Gizli Defteri-9
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-07-22
YAZAR İpek Ongun
ISBN 6054560929
DOSYA FORMATI 7,64 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Aysun, yaz tatili için Almanya’dan Türkiye’ye gelirken,çelişkili duygular içindeydi.Üstelik kendi arzusuyla değil, babasının zorlamasıylagerçekleşiyordu bu gezi.Kuzeni Özgür ve eşi Serra’yla anlaşabilecek miydi?Ya Furkan?O ne olacaktı?Yaz sonunda, evine dönerken ne çok şey değişmişti.Her şeyden önce ülkesine başka bir gözle bakar olmuş, yeni arkadaşlar edinmiş, Serra’yla sırlarını paylaşmış veMustafa Kemal Atatürk’ün ülkesi için neler yaptığını,halkına neler kazandırdığını öğrenmişti.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Ya Sen Olmasaydın / Bir Genç Kızın Gizli Defteri-9 i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Ya Sen Olmasaydın / Bir Genç Kızın Gizli Defteri-9.

...lerinden ve yüzlerinden anladığım kadarıyla Furkan'ı pek beğenmediler gibi… Büyüleyici edebiyat ve ilginç kitapların portalı 9 hikayesi ve literatürün gelişmesine katkısı, web sitemizden çevrimiçi olarak okuyun veya ücretsiz indirin ... Ya Sen Olmasaydın - Bir Genç Kızın Gizli Defteri 9 - İpek Ongun ... . Sepete at. Ürün detayı. Bir Genç Kızın Gizli Defteri 11 : Yıllar Sonra. İpek Ongun. Artemis. Epsilon. %15 Stoktan Teslim 24.9.2004 Ön sipariş. Ürün detayı. Bir Genç Kızın Gizli Defteri. Bu içeriğimizde yazar İpek Ongun tarafından yazılan Ya Sen Olmasaydın / Bir Genç Kızın Gizli Kızın Gizli Defteri-9 kitabını PDF İndir seçeneğiyle ya da sesli kitap olarak indirmek için b ... Ya Sen Olmasaydın (Bir Genç Kızın Gizli Defteri, #9) - Kitap Vikitap ... . Ürün detayı. Bir Genç Kızın Gizli Defteri. Bu içeriğimizde yazar İpek Ongun tarafından yazılan Ya Sen Olmasaydın / Bir Genç Kızın Gizli Kızın Gizli Defteri-9 kitabını PDF İndir seçeneğiyle ya da sesli kitap olarak indirmek için buradasınız. Ya sen olmasaydın - bir genç kızın gizli defteri - 9. İpek Ongun. Satıcı. Aysun, yaz tatili için Almanyadan Türkiyeye gelirken, çelişkili duygular içindeydi. Üstelik kendi arzusuyla değil, babasının zorlamasıyla gerçekleşiyordu bu gezi. Yavuz Bahadıroğlu Genç Tarih Seti (5 Kitap Takım) Panama Yayıncılık. Bir şey Değil ne demek Yalnız OZ' a aittir desen daha iyi olurdu. Birden fazka kullanıcı eklenir ise virgül ile ayırınız. Şu tarihten yeni olanlar İpek Ongun. Aysun, yaz tatili için Almanya'dan Türkiye'ye gelirken, çelişkili duygular içindeydi. Üstelik kendi arzusuyla değil, babasının zorlamasıyla gerçekleşiyordu bu gezi. 11 €. İpek Ongun un. Bir Genç Kızın Gizli Defteri Dizisinin son kitabı. Aysun, yaz tatili için Almanya dan Türkiye ye gelirken, çelişkili duygular içindeydi. İpek Ongun un Bir Genç Kızın Gizli Defteri Dizisinin son kitabı Aysun, yaz tatili için Almanya dan Türkiye ye gelirken, çelişkili duygular içindeydi. Kağıt ürünleri. Defter. Okul Defteri. Bir genç kızın gizli defteri 9 ya sen olmasaydın. Marka : ARTEMİS YAYINLARI. "Gençliğin Mektebi" 30 yıl mazisi olan, aynı zamanda bu idealin neticesi olan gençliğin yetiştiğini görme bahtiyarlığına kavuşbilmiş olmanın huzurunu yaşayan bir kurum. Kitaptan kahveye, kırtasiye ürünlerinden oyuncağa aradıklarınızın burada. Hayattan zevk alacağınız anlarda Günce yanınızda olsun. Ya Sen Olmasaydin - Bir Genç Kizin Gizli Defteri 9 İpek Ongun EPSİLON YAYINLARI Yayın Yılı: Şubat - 2010 Kitap Kağıdı 240 sayfa 13,5x21 cm Karton Kapak ISBN:9944822374 Dili: TÜRKÇE. {alanadi} masaüstü bildirimlerine ekleyin. {alanadi} özel fırsatlardan ve güncel kampanyalardan haberiniz olsun ister misiniz? Daha Sonra Evet....