Hikayelerle Değerler Eğitimi

Pedagog Ali Çankırılı

Hikayelerle Değerler Eğitimi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-10-16
YAZAR Pedagog Ali Çankırılı
ISBN 9752611962
DOSYA FORMATI 12,45 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Çocuklar, dinleyici olmakla kalmaz, aynı zamanda birer anlatıcıdırlar. Sevdiği bir masalı veya hikâyeyi annesinden ve babasından defalarca anlatmasını isteyebilir. Arkadaşlarıyla evcilik oynarken sevdiği bu masalı anlatabilir. Klasik masallar günümüzde çizgi sinema, müzik ve diziler yoluyla evimize ulaşıyor. Görsel uyaranların zengin olduğu teknoloji dünyası çocuklar için çok cazip imkânlar sunsa da kitap okuyan bir annenin, babanın, dedenin ve ninenin yerini tutamaz. Çocuk masal okuyan anneye soru sorabilir, ama televizyona soramaz.Ekran karşısında uzun süre masal dinleyen ve çizgi film izleyen çocukların zihin ve dil gelişimi yönünden pasif kaldığı ve sessizleştiği unutulmamalı. Bu görsel cazibe karşısında bile hikâye ve masal kitapları her zaman değerini koruyacak ve çocuğun temiz duygu, düşünce ve inanç dünyasına katkı sağlamaya devam edecektir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Hikayelerle Değerler Eğitimi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Hikayelerle Değerler Eğitimi.

... 8.Sınıf Değerler Eğitimi Teşekkür Ve Şükür Değeri Video Hikaye Elmas Hikayeler Hifa Hatun Veli 8 Dk ... Yardımlaşma Hikaye Örneği Değerler Eğitimi - Değerler Eğitimi ... . Değerler Eğitimi GÖRSELLER Değerler Eğitimi HİKAYELER Değerler Eğitimi KAYNAKÇA. İlkokul değerler eğitimi hikaye setleri online satış. Millî Eğitim Bakanlığının Değerler Eğitimi Genelgesine uygun, öğrenci odaklı bu sette 15 hikâye kitabı bulunmaktadır. Set İçerği; Şarkı Söyleyen Ihlamur. Genç kuşağın başarılı kalemlerinden Göktuğ Canbaba'dan sevgi, saygı, duyarlılık ve hoşgörüye ... Hikayelerle Değerler Eğitimi | benlikitap.com ... . Genç kuşağın başarılı kalemlerinden Göktuğ Canbaba'dan sevgi, saygı, duyarlılık ve hoşgörüye dair sıcacık bir öykü… Hikayelerle Değerler Eğitimi Seti (5 Kitap Takım). Özkan Yaman. Yarım Elma. Hikayelerle Değerler Eğitimi - Mevlana'dan Hikayeler ve Öğütler. Mürşide Uysal. Anasayfa Hikayelerle Değerler Eğitimi. Özkan Yaman. Sepete At Hemen Al. %36 Hikayelerle Değerler Eğitimi Seti 5 Kitap Takım Özkan Yaman Yarım Elma. Yardımlaşma Hikaye Örneği. Hüseyin ve ailesi Ankara' ya taşındıklarında mevsimlerden sonbahardı. Değerler Eğitimi. Cemil Meriç Sözleri, Cemil Meriç Özlü Sözler. Arada başarı ve motivasyonu sağlayacak güzel hikayeler yer almaktadır. İkinci bölümde ise değerler eğitimi, karakter eğitimi (ahlak) konularına yer verilmiş ve ibretlik hikayelerle anlatım süslenmiştir....