Hayat Devam Ediyor / Bir Genç Kızın Gizli Defteri-7

İpek Ongun

Hayat Devam Ediyor / Bir Genç Kızın Gizli Defteri-7
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-11-21
YAZAR İpek Ongun
ISBN 6054560905
DOSYA FORMATI 5,60 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Hayatta ne çok yollar yürüyoruz.Çocukluk yolları... Okul yolları...İlkgençliğin sancılı yolları...Üniversite yolları...Romantizmin acı, tatlı yolları...Çalışma yolları...Dönüp baktığımda bir prizma görüyorum sanki.Serra’nın ne çok yüzü var.Çocuk Serra. Okullu Serra.Üniversiteli Serra.Âşık Serra.Başka başka yollar, başka başka hayatlar,başka başka kimlikler, düşünceler, duruşlar.Şimdiyse evlilik yolunda!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Hayat Devam Ediyor / Bir Genç Kızın Gizli Defteri-7 i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Hayat Devam Ediyor / Bir Genç Kızın Gizli Defteri-7.

...teli Serra.Âşık Serra.Başka başka yollar, başka başka hayatlar, başka başka kimlikler, düşünceler, duruşlar ... Hayat Devam Ediyor: Bir Genç Kızın Gizli Defteri 7 İpek Ongun ... .Şimdiyse evlilik yolunda! 21.75 TL. Hayatta ne çok yollar yürüyoruz. Çocukluk yolları... Okul yolları... İlkgençliğin sancılı yolları... Üniversite yolları... Romantizmin acı, tatlı yolları,.. Çalışma yolları... Salı, Mayıs 19, 2020. Son Eklenen Kitaplar. Dan Brown - Melekler ve Şeytanlar. KİTAP ÖZETİ; Hayatta ne çok yollar yürüyoruz. Çocukluk yolları… ... Hayat Devam Ediyor - Bir Genç Kızın Gizli Defteri 7 - İpek... - Epey ... . KİTAP ÖZETİ; Hayatta ne çok yollar yürüyoruz. Çocukluk yolları…...