Gece ile Gündüz / Pudra Şekeri Yağmuru

Sima Özkan

Gece ile Gündüz / Pudra Şekeri Yağmuru
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-10-16
YAZAR Sima Özkan
ISBN 6053746362
DOSYA FORMATI 7,26 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Yılın en Uzun günü olan 21 Haziranı evde temizlik yaparak değerlendiren gece ile gündüz neredeyse gece yarısı olmasına rağmen hava bir türlü kararmayınca bir şeylerin ters gittiğinden şüphelenirler.Üstelik o gece dolunay olması gerekirken ay hala ortalarda görünmemektedir! Bu gizemli durumun nedenini anlayıp bir an önce ayı bulmak isteyen iki kafadar,bir uzay seyehatı gerçekleştirmeye karar verirler!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Gece ile Gündüz / Pudra Şekeri Yağmuru i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Gece ile Gündüz / Pudra Şekeri Yağmuru.

..... Sima Özkan Yıldırım. Yılın en Uzun günü olan 21 Haziranı evde temizlik yaparak değerlendiren gece ile gündüz neredeyse gece yarısı olmasına rağmen hava bir türlü kararmayınca bir şeylerin ters ... Gece İle Gündüz Pudra Şekeri Yağmuru Sima Özkan Yıldırım ... ... Yılın en uzun günü olan 21 Haziran'ı evde temizlik yaparak değerlendiren Gece ile Gündüz, neredeyse gece yarısı olmasına rağmen hava bir türlü kararmayınca bir şeylerin ters gittiğinden şüphelenirler. 15 TL. Yılın en uzun günü olan 21 Haziran'ı evde temizlik yaparak değerlendiren Gece ile Gündüz, neredeyse gece yarısı olmasına rağmen hava bir türlü kararmayınca bir şeylerin ters gittiğinden... ... Gece ile Gündüz Pudra Şekeri Yağmuru ... . 15 TL. Yılın en uzun günü olan 21 Haziran'ı evde temizlik yaparak değerlendiren Gece ile Gündüz, neredeyse gece yarısı olmasına rağmen hava bir türlü kararmayınca bir şeylerin ters gittiğinden... Mesela bu yazımızda yazar Sima Özkan kitapları arasında yer alan Gece ile Gündüz / Pudra Şekeri Yağmuru yeni kitabı hakkında merak edilenlerden bahsedeceğiz....