Can ile Zortan'ın Maceraları-1 / Flaş Disk Operasyonu

Yıldıray Karakiya

Can ile Zortan'ın Maceraları-1 / Flaş Disk Operasyonu
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-10-16
YAZAR Yıldıray Karakiya
ISBN 6059153430
DOSYA FORMATI 5,1 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Can yalnız bir çocukmuş gibi görünse de onun çok özel bir arkadaşı var. Oyunların elebaşı, kurnazlıkların ustası, eğlencenin diğer adı: Zortan!Can’ın tatlı canı sıkıldığında evde mi, okulda mı, sokakta mı olduğu fark etmiyor; hemen Zortan’dan bir doz cesaret alıyor ve birlikte haylazlıklar serüvenine dalıveriyorlar. Keşfedilecek, öğrenilecek öyle çok şey var ki!..Kaynak: Sonsuz merak duygusuGüç seviyesi: PortakalAmaç: Flaş Disk OperasyonuAh, şu büyükler… bir de her şeyi oyun sanmasalar…Hayattaki en büyük hedefi bisiklet sürerken çocuk kitabı okuyup yazabilmek olan Yıldıray Karakiya’nın mizahi bir üslupla kaleme aldığı “Can ile Zortan’ın Maceraları-1”, küçük okurları aile ilişkileri ve arkadaşlık üzerine düşündürürken, çocuklardaki merak duygusuna ve soru sorma alışkanlıklarımıza değiniyor. Gökçe Yavaş Önal’ın eğlenceli çizimleriyle canlanan Flaş Disk Operasyonu, şamatayı garantileyen macera dolu bir serinin ilk kitabı.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Can ile Zortan'ın Maceraları-1 / Flaş Disk Operasyonu i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Can ile Zortan'ın Maceraları-1 / Flaş Disk Operasyonu.

...nceli çizimleriyle canlanan Flaş Disk Operasyonu, şamatayı garantileyen macera dolu bir serinin ilk kitabı ... Can İle Zortanın Maceraları 1 Flaş Disk Operasyonu ... . Etiketler. Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: Can ile Zortanın Maceraları 1 Flaş Disk Operasyonu. Mağaza: Fırsat Kapında. Sorunuzu aşağıdaki alana yazınız. Can ile Zortan'ın Maceraları-2 Boş Çerçeve Operasyonu ₺ 17,00 ₺ 10,20. Kullanıcı adı veya e-posta adresi *. Şifre *. Log in. All ın one pc. Bilgisayar bileşenleri. Her gün yeni bir macera. 8 €. ...bir üslupla kaleme ald ... Can ile Zortan'ın Maceraları 1 - Flaş Disk Operasyonu | Bebeko ... . Log in. All ın one pc. Bilgisayar bileşenleri. Her gün yeni bir macera. 8 €. ...bir üslupla kaleme aldığı "Can ile Zortan'ın Maceraları-1", küçük okurları aile ilişkileri ve arkadaşlık üzerine düşündürürken, çocuklardaki merak duygusuna ve soru sorma alışkanlıklarımıza... Oyunların elebaşı, kurnazlıkların ustası, eğlencenin diğer adı Zortan! Gökçe Yavaş Önal'ın eğlenceli çizimleriyle canlanan Flaş Disk Operasyonu, şamatayı garantileyen macera dolu bir serinin ilk kitabı. ...olan Yildiray Karakiya'nin mizahi bir üslupla kaleme aldigi "Can ile Zortan'in Maceralari-1", küçük Flas Disk Operasyonu, samatayi garantileyen macera dolu bir serinin ilk kitabi.(Tanitim Bülteninden). 9.72 TL. Hayattaki en büyük hedefi bisiklet sürerken çocuk kitabı okuyup yazabilmek olan Yıldıray Karakiya'nın mizahi bir üslupla kaleme aldığı "Can ile Zortan'ın Maceraları-1"... Sessiz Sakin'in Gürültülü Maceraları 4 Kim Bu Yeni Çocuk Ciltli - Melih Tuğtağ Genç Hayat. Gökçe Yavaş Önal'ın eğlenceli çizimleriyle canlanan Flaş Disk Operasyonu, şamatayı garantileyen macera dolu bir serinin ilk kitabı. Boş Çerçeve Operasyonu : Can ile Zortan'ın Maceraları 2. Yıldıray Karikaya. Can yalnız bir çocukmuş gibi görünse de onun çok özel bir arkadaşı var. Oyunların elebaşı, kurnazlıkların ustası, eğlencenin diğer adı: Zortan! Oyunların elebaşı, kurnazlıkların ustas...