Aylaynırlı Kız

Duran Çetin

Aylaynırlı Kız
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-10-16
YAZAR Duran Çetin
ISBN 6054997626
DOSYA FORMATI 4,10 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Roman kahramanı Selin'in yaptıkları ve yaşadıkları belki diğer insanlardan çok da farklı değil ama düşünmesi, eleştirisi ve ironi yöntemi onun farklı yönünü ortaya koymuştur. Bu arada gerçek hayattaki gibi oldukça eğlenceli bir serüven kitap satırları arasında yer bulmuştur:“Kurtulmalıydım birçok şeyden. Nefsime uymaktan kurtulmalıydım mesela. Televizyon seyretmekten, telefon bağımlılığından, süslenme hastalığından, arkadaşlarıma kıyafetimin üstünlüğünü kabul ettirme yarışından, güzel görünme takıntısından…”Hayata farklı pencerelerden bakılabileceğini ortaya koyan kitap, saklı dertlere çare aramaktadır.“Kendimi gizlediğim, bir başka ben olduğum yer. Bir başka düşündüğüm, gerçek düşüncemi gizlediğim yer. Saklı dertlerimin mekânı: Kalbim. İçimdeki beni, ben olmaktan çıkartan hoppa fikirlerimin barındığı yer. Dua olsa, dua dolsa, nur kaplasa duvarlarını, nur yansıtsa bütün hücrelerime…”Sosyal medyada kendini ararken kaybeden bir gencin gelgitler içindeki hayatını ve yaşadığı kandırmaca ve kurmaca bir dünyadan kurtuluş öyküsünü okuyacaksınız. Binlerce hayran ve onların yazdıkları pohpoh dolu mesajlarını terk edebilmek öyle kolay değildi. Kendisi için yasaklanmış ağacı bulmak için düşünce derinliğinde mesai harcayan Selin, sonunda yasak ağacın dallarından inmeye karar verir.“Şeytan, zihnimizin kıvrımlarında dolaşıyor, esiri olduk hepimiz. Âdem ile Havva’yı cennetten çıkartan şeytan bizi rahatlıkla alt edebilir. Belki de günümüzde yasaklanmış ağacımız hepimiz için farklıdır.”

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Aylaynırlı Kız i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Aylaynırlı Kız.

...un farklı yönünü ortaya koymuştur. Aylaynırlı Kız, Duran Çetin'in genç kızların içinde bulunduğu durumu işleyen romanı ... Aylaynırlı Kız ... . 20 TL. Roman kahramanı Selin'in yaptıkları ve yaşadıkları belki diğer insanlardan çok da farklı değil ama düşünmesi, eleştirisi ve ironi yöntemi onun farklı yönünü ortaya koymuştur. Bundan ötürü yazar Duran Çetin tarafından yazılan Aylaynırlı Kız kitabının linki olmayabilir. Aylaynırlı Kız PDF indir linkini göremiyorsanız, hemen aşağıda yer alan açıklamayı okuyabilirsiniz. Okuyan herkesin hisse ... Aylaynırlı Kız - Duran Çetin | Nadir Kitap ... . Aylaynırlı Kız PDF indir linkini göremiyorsanız, hemen aşağıda yer alan açıklamayı okuyabilirsiniz. Okuyan herkesin hissesine düşenleri alacağı bir roman olan Aylaynırlı Kız'ı başarılı buluyor ve okunması gerektiğini düşünüyorum. Duran Çetin Aylaynırlı Kız Beka Yayınları. Aylaynırlı Kız yorumları ve incelemeleri, kitaptan alıntılar ve sözleri, kitabı okuyanlar ve Aylaynırlı Kız kitabına benzeyen kitaplar. Adı: Aylaynırlı Kız. Yazar: Duran Çetin. Aylaynırlı Kız kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Duran Çetin kitapları ve Beka Yayınları 2015 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'da. Aylaynırlı Kız Beka Yayınları. Roman kahramanı Selin`in yaptıkları ve yaşadıkları belki diğe...