Şimdi Düğün Zamanı / Bir Genç Kızın Gizli Defteri-6

İpek Ongun

Şimdi Düğün Zamanı / Bir Genç Kızın Gizli Defteri-6
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2020-05-21
YAZAR İpek Ongun
ISBN 6054560899
DOSYA FORMATI 10,42 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Tek kelimeyle muhteşem bir düğündü!Her şey ama her şey öylesine güzeldi ki.Peri masalı gibi. Tüller, mumlar, çiçekler...İnsanı taaa yüreğin­den yakalayan karmaşık duygular,gülücükler, gözyaşları...İşte böyle bir gece yaşadı bizim takım, sevgili defterim.Ve -en önemlisi- bu bizler için bir başka ‘ilk’ti.Çünkü aramızdan biri evleniyordu!İlk kez bizim gruptan birinin düğününe katılıyorduk!Gel de duygulanma...Hâlâ inanamıyorum!Demek bizler artık evlilik dönemine gel­dik, dayandık.Vay be!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Şimdi Düğün Zamanı / Bir Genç Kızın Gizli Defteri-6 i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Şimdi Düğün Zamanı / Bir Genç Kızın Gizli Defteri-6.

...n Zamanı: Bir Genç Kızın Gizli Defteri 6 keşfet ... Şimdi Düğün Zamanı - Bir Genç Kızın Gizli Defteri 6 ... . Her yazarın bir çıkış noktası vardır. Benim ki, 'gence hizmet!' Bu, her şeyin önünde geliyor, benim için. Her şeyin bir zamanı var deriz ya hep... Şimdi düğün zamanı! İpek Ongun. : İpek Ongun. Bir Genç Kızın Gizli Defteri - 6 Şimdi Düğün Zamanı Artemis Yayınları | 9786054560899. 35 TL. İnsanı taaa yüreğinden yakalayan karmaşık duygular, Gülücükler, gözyaşları... İşte böyle bir gece yaşadı bizim takım, se ... Şimdi Düğün Zamanı - Bir Genç Kızın Gizli Defteri 6 %20 İndirimli İpek ... ... İşte böyle bir gece yaşadı bizim takım, sevgili defterim. Ve -en önemlisi- bu bizler için bir başka 'ilk'ti. İşte böyle bir gece yaşadı bizim takım, sevgili defterim. Ve -en önemlisi- bu bizler için bir başka ilkti. Hayat Devam Ediyor; Bir Genç Kızın Gizli Defteri 7. İnsanı taaa yüreğinden yakalayan karmaşık duygular, gülücükler, gözyaşları... İşte böyle bir gece yaşadı bizim takım, sevgili defterim. Ve -en önemlisi- bu bizler için bir başka 'ilk'ti. Gençlere yönelik harika bir kitap ama şimdi düğün zamanında bitmesine üzüldüm... Oysa onunla mutlu olamayacağını anlayıp özgür'le evleniyor ve bir genç kızın gizli defteri serisi bitiyordu. Bu içeriğimizde yazar İpek Ongun tarafından yazılan Şimdi Düğün Zamanı / Bir Genç Kızın Gizli Kızın Gizli Defteri-6 kitabını PDF İndir seçeneğiyle ya da sesli kitap olarak indirmek için buradasınız. Bir Genç Kızın Gizli Defteri 6 - Şimdi Düğün Zamanı. İpek Ongun. Epsilon Yayınları / Roman Dizisi. Tek kelimeyle muhteşem b...