Ne İçin Eğitim? Büyük Düşünürlerin Görüşleri ve Günümüze Uygunlukları

Mukadder Erkan

Ne İçin Eğitim? Büyük Düşünürlerin Görüşleri ve Günümüze Uygunlukları
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-10-22
YAZAR Mukadder Erkan
ISBN 6051961866
DOSYA FORMATI 5,83 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Çocukları karmakarışık iş dünyasına hazırlamak mı? Montaigne'in deyişiyle kitap yüklü eşek olsunlar diye kafalarını olgularla doldurmak mı? Yoksa hayatın sayısız zorluklarıyla başa çıkabilmeleri için daha akıllı ve daha yetenekli olsunlar diye onlara nasıl düşünüleceğini ve sorgulanacağını öğretmek mi? Hızla değişen zamanlarda giderek artan sosyal, teknolojik, ekonomik ve siyasî baskılarla birlikte bu mesele önem arz eder.Tarih bununla ilgili olarak ne söylüyor? Sokrates ve Platon zamanından itibaren asırlar boyunca büyük düşünürlerin güçlü görüşleri olmuştur. Bu kitapta Dr. Nicholas Tate bu düşünürlerden onunun düşüncelerini gözden geçiriyor.Hem Okul Müfredatı ve Değerlendirme Kurumu'nun hem de Yeterlilikler ve Müfredat Kurumu'nun eski başkanı olarak, Winchester College müdürü, International School of Geneva [Cenevre Uluslararası Okulu] genel müdürü, Uluslararası Bakalorya yönetim kurulu üyesi ve hükümetlere danışmanlık yapmış biri olarak geniş eğitim deneyimiyle Tate, bütün bunları anlamlandırmak için ideal bir konumda bulunuyor. 

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Ne İçin Eğitim? Büyük Düşünürlerin Görüşleri ve Günümüze Uygunlukları i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Ne İçin Eğitim? Büyük Düşünürlerin Görüşleri ve Günümüze Uygunlukları.

...ş biri olarak geniş eğitim deneyimiyle Tate, bütün ... Ne İçin Eğitim? Büyük Düşünürlerin Görüşleri ve Günümüze... ... ... Ne İçin Eğitim?: Büyük Düşünürlerin Görüşleri ve Günümüze Uygunlukları. 20,86 TL +4,90 TL kargoSatıcıya GitStoktaSatıcı: Amazon Türkiye. Ürüne puan ver. Sokrates ve Platon zamanından itibaren asırlar boyunca büyük düşünürlerin güçlü görüşleri olmuştur. Bu kitapta Dr. Nicholas Tate bu düşünürlerden onunun düşüncelerini gözden geçiriyor. Çizgi Kitabevi Yayınları. Eğitim Bilim. Genel Not ... Ne İçin Eğitim?: Büyük Düşünürlerin Görüşleri ve Günümüze... ... . Çizgi Kitabevi Yayınları. Eğitim Bilim. Genel Not: Eserin özgün adı: What is education for? : the views of the great thinkers and their relevance today. Sokrates ve Platon zamanından itibaren asırlar boyunca büyük düşünürlerin güçlü görüşleri olmuştur. Bu kitapta Dr. Nicholas Tate bu düşünürlerden onunun düşüncelerini gözden geçiriyor. Seni gördüğüme sevindim Türk-Akarsu - Ne İçin Eğitim? Görüşleri ve Günümüze Uygunlukları Nicholas Tate - okumak itibaren asırlar boyunca büyük düşünürlerin güçlü görüşleri olmuştur. Sokrates ve Platon zamanından itibaren asırlar boyunca büyük düşünürlerin güçlü görüşleri olmuştur. Bu kitapta Dr. Nicholas Tate bu düşünürlerden onunun düşüncelerini gözden geçiriyor. Büyük Düşünürlerin Görüşleri ve Günümüze Uygunlukları Nicholas Tate -Sorgulanmamış Hayat Yaşanmaya Değmez: Sokrates ve Platon -Boş... Çizgi Kitabevi. 8 September 2019 ·. Ne İçin Eğitim? - BÜYÜK DÜŞÜNÜRLERİN GÖRÜŞLERİ VE GÜNÜMÜZE UYGUNLUKLARI kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. NICHOLAS TATE kitapları ve ÇİZGİ KİTABEVİ 2018 baskısı kitaplar ile... Sokrates ve Platon zamanından itibaren asırlar boyunca büyük düşünürlerin güçlü görüşleri olmuştur. Bu kitapta Dr. Nicholas Tate bu düşünürlerden onunun düşüncelerini gözden geçiriyor. Sokrates ve Platon zamanından itibaren asırlar boyunca büyük düşünürlerin güçlü görüşleri olmuştur. Bu kitapta Dr. Nicholas Tate bu düşünürlerden onunun düşüncelerini gözden geçiriyor. Sokrates ve Platon zamanından itibaren asırlar boyunca büyük düşünürlerin güçlü görüşleri olmuştur. Bu kitapta Dr. Nicholas Tate bu düşünürlerden onunun düşüncelerini gözden geçiriyor. Sokrates ve Platon zamanından itibaren asırlar boyunca büyük düşünürlerin güçlü görüşleri olmuştur. Bu kitapta Dr. Nicholas Tate bu düşünürlerden onunun düşüncelerini gözden geçiriyor. Sokrates ve Platon zamanından itibaren asırlar boyunca büyük düşünürlerin güçlü görüşleri olmuştur. Bu kitapta Dr. Nicholas Tate bu düşünürlerden onunun düşüncelerini gözden geçiriyor. ...ve Günümüze UygunluklarıBüyük Düşünürlerin Gör...