Fillerle Kuşlar

Ahmet Yozgat

Fillerle Kuşlar
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2006-01-01
YAZAR Ahmet Yozgat
ISBN 9752906990
DOSYA FORMATI 3,72 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Masallarla Hikayelerin hayatımızda önemli bir yeri vardır. Çocukluğumuzda hemen hepimiz büyüklerimizden masal ve hikaye dinlemiş; onların etkisi altında kalmışızdır. Bu tür kitapların ya da anlatılanların çocukların yaş gruplarına göre seçilmesi, pedagojik yönden onlara uygun olması oldukça önemlidir. Çünkü dinleyecekleri masal ve hikayeler bir yandan hoşça vakit geçirmelerini sağlarken bir yandan da geleceklerine yön verecektir.Günümüzde televizyon kanallarının gösterdiği yabancı ağırlıklı çizgi filmler çocuklarımızı daha çok maceraya ve hayalciliğe itmektedir. Oysa kendi kültürümüzün ürünü olan eserler onlara olumlu yönde etki edecek; her şeyden önce kendi milli ve manevi değerlerimizi, gelenek ve göreneklerimizi öğrenmelerine yardımcı olacaktır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Fillerle Kuşlar i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Fillerle Kuşlar.

...venli alış verişinizi yapabilirsiniz. Fillerle Kuşlar ... Kuşlar İzle, 720P Türkçe Dublaj İzle - 720pizle.org ... . % 19 Indirim Tükendi. Julia Ortay. Ömrümüzün umuttan yoksun,sevgiden fakirleşmiş en zavallı dönemlerinde bütün sıkıntıları içimize atar,bütün dertlerden nasibi alır... Bizde kuşlar yeri geldiği zaman filleri yener.. "Ol de ve Olur ".. 🌙. döner dolaştırır geri verir sana hakkını! Olmaz deme, olur! Unutma ki Allah isteyince kuşlar filleri yener unuttun mu ? Ürün Adı: Fillerle Kuşlar Ürün Kodu: 9789752906990 Basım Yılı: 2006.00000000 Kapak Türü: Karton Kapak Kağıt Cinsi: Kitap ... Fillerle Kuşlar Ahmet Yozgat ... .00000000 Kapak Türü: Karton Kapak Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı Çevirmen: Ahmet Yozgat. The Birds izle, Kuşlar - izle, 720p izle, 1080p hd izle, filmin bilgileri, konusu, oyuncuları, tüm serileri bu sayfada.. The Birds (1963). Kuşlar. Film Bilgileri. Alternatifler (5). Alış-Veriş Listeme Ekle. Fillerle Kuşlar....