Muhteşem Tasarım

Taşkın Tuna

Muhteşem Tasarım
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2014-02-05
YAZAR Taşkın Tuna
ISBN 6054498383
DOSYA FORMATI 4,60 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Zamansızlıktan zamanın doğduğu; maddesizlikten maddeninortayaçıktığı;boyutsuzluktanboyutların varlığa geçtiği; kuvvetsizlikten kuvvetlerin vücuda ulaştığı; şekilsizlikten şekillerin oluştuğu; renksizlikten renklerin; sessizlikten seslerin meydana geldiği; aklın alamayacağı, zihnin kavrayamayacağı bir olay!Müthiş bir mucize! Var olmanın, varlığa geçmenin; uyanışın, haykırışın, çığlığın; benliğin, beraberliğin ve bütünlüğün göz kamaştıran ihtişamı!Küçücük bir tohuma gizlenmiş koskoca bir Kâinat! Olumların, oluşumların, olayların özetle her şeyin, hernesnenin saklandığı minicik bir kutudaki hazine!HazinekapağınınaçılmasıylayüceYaratıcınıntüm “isim, sıfat ve fiillerinin” zuhura çıktığı Evren sahnesinde, karanlıklariçindetitreşen,bükülen,eğrilenvarlıkların hayâl perdesindeki buğulu görüntülerinin uzaya yansımış gölgeleri.. Ve gölgelerin zamana yaslanmış kaderlerinin şaşmaz doğruluğu..Biz neden buradayız? Sahi, niye buradayız?

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Muhteşem Tasarım i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Muhteşem Tasarım.

...izgi muhteşem. 25.55 TL. Zamansızlıktan zamanın doğduğu; maddesizlikten maddenin ortaya çıktığı; boyutsuzluktan boyutların varlığa geçtiği; kuvvetsizlikten kuvvetlerin vücuda ulaştığı; şekilsizlikten şekillerin oluştuğu ... Muhteşem Tasarımlar ... ... Tasarım harikası muhteşem evler. Taşkın Tuna. Zamansızlıktan zamanın doğduğu; maddesizlikten maddenin ortaya çıktığı; boyutsuzluktan boyutların varlığa geçtiği; kuvvetsizlikten kuvvetlerin vücuda ulaştığı... Dışarıdan Topladıkları Malzemelerle Muhteşem Tasarımlar Yapan Ekip: DADA. Ana Sayfa > Cool Dada Tasarım da bu işi yapan birkaç kişinin bir araya geldiği bir ekip. Anasayfa Muhteşem Tasarım. 1. Muhteşem Tasarım Taşkın Tuna ... Muhteşem Tasarım - Anahtar.Tv ... ... Dışarıdan Topladıkları Malzemelerle Muhteşem Tasarımlar Yapan Ekip: DADA. Ana Sayfa > Cool Dada Tasarım da bu işi yapan birkaç kişinin bir araya geldiği bir ekip. Anasayfa Muhteşem Tasarım. 1. Muhteşem Tasarım Taşkın Tuna Şule Yayınları 9786054498383 Taşkın Tuna. Dr. Taşkın Tuna'nın yine çok konuşulacak olan "Muhteşem Tasarım" ismiyle yeni bir kitabı çıktı. İsmiyle de ilgi çeken ve Şule yayınları tarafından yayınlanan kitabın tanıtım yazısı da bir o kadar ilginç Muhteşem Tasarım book. Read reviews from world's largest community f...