Arkadaşlar Arasında / Bir Genç Kızın Gizli Defteri-2

İpek Ongun

Arkadaşlar Arasında / Bir Genç Kızın Gizli Defteri-2
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2020-04-14
YAZAR İpek Ongun
ISBN 6054560851
DOSYA FORMATI 8,38 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Eğer sevinçlerimizi içimizde hasret olmadan paylaşabiliyorsak, dertlerimizi gizlice sevinmeden bölüşebiliyorsak, kötü kişi olmayı göze alarak birbirimize doğruyu söyleyebiliyorsak, böylece birbirimizi yanlışlardan koruyabiliyorsak, samimiyetle saygının ince çizgisini çizebiliyorsak, birbirimizi yargılamadan olduğumuz gibi kabullenebiliyorsak, dünyalara bedel bir dostluğa sahibiz demektir.Aldığımız kadar verdiğimiz böylesi bir dostluk, çocukluktan ölüme dek insanoğlunun edinebileceği en büyük zenginlik,kişinin kendine verebileceği en büyük armağandır!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Arkadaşlar Arasında / Bir Genç Kızın Gizli Defteri-2 i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Arkadaşlar Arasında / Bir Genç Kızın Gizli Defteri-2.

...rtlerimizi gizlice sevinmeden bölüşebiliyorsak, kötü kişi olmayı göze alarak ... Arkadaşlar Arasında - Bir Genç Kızın Gizli Defteri 2 İpek Ongun ... ... Bu ürünü alanlar bunları aldı [+] Tümü. Kendi Ayakları Üstünde - Bir Genç Kızın Gizli Defteri 3. Hayat Devam Ediyor - Bir Genç Kızın Gizli Defteri 7. İpek Ongun. Eğer sevinçlerimizi içimizde hasret olmadan paylaşabiliyorsak, dertlerimizi gizlice sevinmeden bölüşebiliyorsak, kötü kişi olmayı göze alarak birbirimize doğruyu söyleyebiliyorsak... Original Title. Arkadaşlar Arasında (Bir Genç Kızın Gizli Defteri #2). Bunl ... Arkadaşlar Arasında (Bir Genç Kızın Gizli Defteri, #2) - Kitap Vikitap ... ... Original Title. Arkadaşlar Arasında (Bir Genç Kızın Gizli Defteri #2). Bunları izleyen Yaş On Yedi ve Bir Genç Kızın Gizli Defteri başlıklı yapıtlarıysa gençlik için yazılmış romanlardır. 10.50 €. Eğer sevinçlerimizi içimizde hasret olmadan paylaşabiliyorsak, dertlerimizi gizlice sevinmeden bölüşebiliyorsak, kötü kişi olmayı göze alarak birbirimize doğruyu söyleyebiliyorsak... Defter. Tüm Defter. Not Defteri. Kağıt ürünleri. Defter. Okul Defteri. Bir genç kızın gizli defteri 2 arkadaşlar arasında. Marka : ARTEMİS YAYINLARI. Eğer sevinçlerimizi içimizde hasret olmadan paylaşabiliyorsak, dertlerimizi gizlice sevinmeden bölüşebiliyorsak, kötü kişi olmayı göze alarak birbirimize doğruyu söyleyebiliyorsak... Yüzü dondu ve "Ah, canım" diye düşündüm ve gözlüğünü çıkardı. Onları yere koydu, pasaportumu ters çevirdi, kenara ayırdı ve "Efendim! Bu PDF Arkadaşlar Arasında: Bir Genç Kızın Gizli Defteri 2! Bir Genç Kızın Gizli Defteri 2 - Arkadaşlar Arasında. Ab Bayrağı , Sağlık Bakanlığı. Defter Grubu. Bir genç kızın gizli defteri 2 arkadaşlar arasında. 25.50 TL. Eğer sevinçlerimizi içimizde hasret olmadan paylaşabiliyorsak, dertlerimizi gizlice sevinmeden bölüşebiliyorsak, kötü kişi olmayı göze alarak birbirimize doğruyu söyleyebiliyorsak... Arkadaşlar Arasında - Bir Genç Kızın Gizli Defteri 2 İpek Ongun. Yorumları gör (2). Arkadaşlar Arasında BİR GENÇ KIZIN GİZLİ DEFTERİ 2 İPEK ONGUN. n11 3 taksit....