Rus RuletiPutin’in Amerika ile Savaşı ve Donald Trump’ın Seçilmesinin İçyüzü

Michael Isikoff

Rus RuletiPutin’in Amerika ile Savaşı ve Donald Trump’ın Seçilmesinin İçyüzü
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-10-30
YAZAR Michael Isikoff
ISBN 6052221471
DOSYA FORMATI 3,57 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

#1 NEW YORK TIMES ÇOK SATAN#1 USA TODAY ÇOK SATAN“RUS RULETİ… Çok kapsamlı ve ilginç bir kitap.”New York Times RUS RULETİ, Donald Trump’a ABD başkanlığını kazandırmak için Moskova tarafından Birleşik Devletler seçimlerine ve Amerikan demokrasisine nasıl gizli kapaklı bir operasyon yapıldığını, ne şekilde müdahale edildiğini anlatan, inanılmaz bir kitaptır.RUS RULETİ, aynı zamanda Amerikan tarihinde bugüne kadar eşi benzeri görülmemiş politik komploların bir hikâyesidir. Uluslararası entrikaları, siber casuslukları ve süper güçler arasındaki rekabeti ustaca birbirine bağlamaktadır.Vladimir Putin ülkesinin gücünü dünya sahnesinde yeniden sergilemeye çalıştığında, ABD ile Rusya ilişkileri bozulmaya başlamıştı. Moskova, en iyi hackerlarını ve trollerini Birleşik Devletler’deki politik hedefler üzerinde kullanmış, WikiLeaks’den faydalanmış ve 2016 seçimlerini etkilemek amacıyla birçok bilgi yaymıştı.Ruslar, oldukça başarılıydı ve 2016 yılında yaşanan içeri sızıp bilgi çalma olayları, ‘üçüncü sınıf bir hırsızlık’ değildi. Çok daha karmaşık ve kötü niyetliydi; Amerikan demokrasisine müdahale etmek amacıyla küstahça düzenlenmiş politik bir casusluktu. Nihayetinde, Rusya’da iş sözleşmeleri imzalamaya çalışan aday yani Trump seçimi kazandı. Ancak milyonlarca Amerikalının aklında bir soru kaldı: Bu nasıl oldu?Yüksek teknoloji kullanılarak yapılan casusluklar ve birçok politik kavga Trump’ın Putin’le arasındaki tuhaf ilişkinin fon olarak kullanıldığı bir metinde ele alınmakta, Paul Manafort ve Michael Flynn de dâhil olmak üzere yakın çevresindekilerin Rusya’yla merak uyandıran ilişkileri okurlara aktarılmaktadır.RUS RULETİ, yaşanmış olayları kronolojik olarak kaydetmekte, skandallarla menfaatleri açıklamakta ve Amerikan tarihindeki en büyük politik sorulardan birine cevap aramaktadır: Yabancı bir ülkenin hükûmeti, neden ve nasıl ABD’nin politik sürecine sızdı ve Washington’da nüfuz elde etti? 

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Rus RuletiPutin’in Amerika ile Savaşı ve Donald Trump’ın Seçilmesinin İçyüzü i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Rus RuletiPutin’in Amerika ile Savaşı ve Donald Trump’ın Seçilmesinin İçyüzü.

...ald Trump'ın Seçilmesinin İçyüzü. Yüksek teknoloji kullanılarak yapılan casusluklar ve birçok politik kavga Trump'ın Putin'le arasındaki : Russian Roulette: The Inside Story of Putin's War on America and the Election of Donald Trump ... "Trump'ın Seçilmesinde İnternetin, ABD Medyasını..." | Röportajlık ... . Tüm kategorilerde Aile Hayatı - Evlilik Aile Kitaplığı Amerika Tarihi Anadolu Tarihi Arkeoloji Atatürk Atlas - Harita Avrupa Tarihi Başvuru - Kaynak Başvuru Kitapları Bilişim - Elektronik Kitapları... Rus Ruleti Putin'in Amerika ile Savaşı ve Donald Trump'ın Seçilmesinin İçyüzü. aynı zamanda Amerikan tarihinde bugüne kadar eşi benzeri görülmemiş politik komploların bir hikâyesidir. Rus Ruleti Putin'in Amerika ile Savaşı ... Rus Ruleti Michael Isikoff ... ... Rus Ruleti Putin'in Amerika ile Savaşı ve Donald Trump'ın Seçilmesinin İçyüzü. aynı zamanda Amerikan tarihinde bugüne kadar eşi benzeri görülmemiş politik komploların bir hikâyesidir. Rus Ruleti Putin'in Amerika ile Savaşı ve Donald Trump'ın Seçilmesinin İçyüzü. Rus Ruleti, aynı zamanda Amerikan tarihinde bugüne kadar eşi benzeri görülmemiş politik komploların bir hikâyesidir. Rus Ruleti Putin'in Amerika ile Savaşı ve Donald Trump'ın Seçilmesinin İçyüzü. Orijinal Adı: Russian Roulette: The Inside Story of Pu-tin's War on America and the Election of Donald Trump. Rus Ruleti Putin'in Amerika ile Savaşı ve Donald Trump'ın Seçilmesinin İçyüzü. Rus Ruleti, aynı zamanda Amerikan tarihinde bugüne kadar eşi benzeri görülmemiş politik komploların bir hikâyesidir. Rus Ruleti Putin'in Amerika ile Savaşı ve Donald Trump'ın Seçilmesinin İçyüzü. Rus Ruleti, aynı zamanda Amerikan tarihinde bugüne kadar eşi benzeri görülmemiş politik komploların bir hikâyesidir. Rus Ruleti Putin'in Amerika ile Savaşı ve Donald Trump'ın Seçilmesinin İçyüzü. Rus Ruleti, aynı zamanda Amerikan tarihinde bugüne kadar eşi benzeri görülmemiş politik komploların bir hikâyesidir. Çok kapsamlı ve ilginç bir kitap." -New...