Psikodramada Seçme KonularTeoriden Pratiğe Psikodrama

Deniz Altınay

Psikodramada Seçme KonularTeoriden Pratiğe Psikodrama
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-10-30
YAZAR Deniz Altınay
ISBN 6051730462
DOSYA FORMATI 10,7 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Psikodrama ve sosyodrama, günümüzde hayatın her alanında kullanılmaya başlarken, psikodramatik ve sosyodramatik yollarla uygulanan tedavi ve eğitim sistemleri de kendi içinde daha alt alanlarda uzmanlaşmaya yönelmiştir. Bu alanlarda meydana gelen gelişmeleri etraflıca anlatmayı ve sergilemeyi amaçlayan bu kitaptaki metinlerde, deprem ve benzeri afetler, duygusal travmalar, aile ve çiftler arasındaki sorunlar ve farklı gelişenlerin tedavisi gibi konularda psikodramanın bir tedavi yöntemi olarak nasıl kullanıldığını ve etkili olduğunu görebilirsiniz.Her biri kendi alanında uzmanlıklarını geliştirip, İstanbul Psikodrama Enstitüsü ve İstanbul Uluslararası Zerka Moreno Enstitüsü eğitimlerinden geçen yazarların katkılarından oluşan bu kitap, psikodramanın yayıldığı yaşam sahalarının kapılarını aralayan zengin bir kaynak niteliğindedir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Psikodramada Seçme KonularTeoriden Pratiğe Psikodrama i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Psikodramada Seçme KonularTeoriden Pratiğe Psikodrama.

...lanında kullanılmaya başlarken, psikodramatik ve sosyodramatik yollarla uygulanan tedavi ve eğitim sistemleri de kendi içinde daha alt ... Psikodramada Seçme Konular (Teoriden Pratiğe Psikodrama)... ... ... Psikodrama ve sosyodrama, günümüzde hayatın her alanında kullanılmaya başlanırken Pratiğe Psikodrama ekitap oku, Psikodramada Seçme Konular & Teoriden Pratiğe Psikodrama pdf Psikodrama ve sosyodrama, günümüzde hayatın her alanında kullanılmaya başlanırken, psikodramatik ve sosyodramatik yollarla uygulanan tedavi ve eğitim sistemleri de kendi içinde daha alt alanlarda... Deniz Altınay. Psikodrama; 400 Isınma Oyunu ve Yardımcı Teknik. 23.15 23.15. Deniz Altınay. Psikodramada Seçme Konular; Teoriden ... Psikodramada Seçme Konular Teoriden Pratiğe Psikodrama Deniz... ... ... Deniz Altınay. Psikodrama; 400 Isınma Oyunu ve Yardımcı Teknik. 23.15 23.15. Deniz Altınay. Psikodramada Seçme Konular; Teoriden Pratiğe Psikodrama. 23.15 23.15. Deniz Altınay. Psikodrama ve sosyodrama, günümüzde hayatın her alanında kullanılmaya başlanırken, psikodramatik ve sosyodramatik yollarla uygulanan tedavi ve eğitim sistemleri de kendi içinde daha alt... Deniz Altınay. Psikodrama; 400 Isınma Oyunu ve Yardımcı Teknik. 18.75 25. Deniz Altınay. Psikodramada Seçme Konular; Teoriden Pratiğe Psikodrama. 17.36 23.15....