Hakikatin Dengesi (Hadis Okumaları-2)

Metin Karabaşoğlu

Hakikatin Dengesi (Hadis Okumaları-2)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-07-31
YAZAR Metin Karabaşoğlu
ISBN 6051312613
DOSYA FORMATI 3,20 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Güneşin bir olmakla birlikte birçok rengi ve her renginin de farklı tonları olduğu gibi; Hakikat birdir, ama çok renkli ve çok boyutludur. O yüzden, hakikatten haberdar olması yetmez insanın; bu kez, hakikatin renkleri ve tonları arasında kıvam ve denge noktasını bulması gerekir: Hangi durumda hangi hakikat hangi rengiyle hangi dozda ve hangi kıvamda tatbik edilmelidir? Hakikatin Dengesi, işte bu sorunun cevabını, Resûlullah aleyhissalâtu vesselamın ayak izlerini takip ederek bulmaya çalışıyor. Hz. Peygamberin hayatından ve sünnetinden örneklerle, onun sünnet-i seniyyesinin nasıl bu dengenin adresi olduğunu incelikle ortaya koyuyor. Sadece hakikatsizlikten dolayı değil; hakikatler arasında dengeyi bulamamaktan dolayı da bunalan hayatlarımız için, Resûl-i Ekrem aleyhissalâtu vesselamın sünnetinden devşirdiği meyveler ve çarelerle, Hakikatin Dengesi’nin söylediği çok şey var. Hayat bir yolculuksa, Hz. Peygamber aleyhissalâtu vesselamın her bir sünneti doğru yolu gösteren bir pusula niteliğindedir. İnsan, ancak onun kılavuzluğunda önüne çıkan binlerce ihtimal ve bunca seçenek arasında istikameti bulabilir. Sözün kısası, insan için, hakikati bulmak yeterli değildir. Hakikatin dengesini de bulmak gereklidir. Bu ise, ancak pusulası sünnet-i seniyye, kaptanı Resûlullah olan bir hayat gemisinde mümkün olabilmektedir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Hakikatin Dengesi (Hadis Okumaları-2) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Hakikatin Dengesi (Hadis Okumaları-2).

...iği çok şey var. SCHLAGWORTE. Hakikatin Dengesi Hadis Okumaları -2 PDF ... Hakikatin Dengesi Hadis Okumaları 2 - Metin Karabaşoğlu - Fiyatı... ... . HAKİKATIN DENGESİ HADİS OKUMALARI 2 kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. METİN KARABAŞOĞLU kitapları ve İZ YAYINCILIK baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap... Sözün kısası, insan için, hakikati bulmak yeterli değildir. Hakikatin dengesini de bulmak gereklidir. Sepete at. Ürün detayı. Hakikatin Dengesi : Hadis Okumaları 2. Metin Karabaşo ... 「Hakikatin Dengesi - Hadis Okumaları 2」(Metin Karabaşoğlu ... . Ürün detayı. Hakikatin Dengesi : Hadis Okumaları 2. Metin Karabaşoğlu. O yüzden, hakikatten haberdar olmamız yetmez insanın; hakikatin renkleri ve tonları arasında kıvamı ve dengeyi bulmamız da gerekir. Hakikatin dengesi & hadis okumaları 2. Hakikatin Dengesi, işte bu gerçekten hareket ediyor; ve hadislerin ışığında, o kıvamın ve dengenin adresi olarak Resûlullah aleyhissalâtu vesselamın hayatını ve sünnetini gösteriyor. Hakikatin Dengesi Hadis Okumaları 2. Marka : Nesil Yayınları. Hakikatin Dengesi, işte bu sorunun cevabını, Resûlullah aleyhissalâtu vesselamın ayak izlerini takip ederek bulmaya çalışıyor. Kitapi Katalogları. Katalog Anasayfası. Hakikatin Dengesi Hadis Okumaları 2. Yazar. Metin Karabaşoğlu. Ürün Adı: Hakikatin Dengesi Hadis Okumaları 2 Ürün Kodu: 9786051312613 Basım Yılı: 2012.00000000 Kapak Türü: Karton Kapak Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı Çevirmen: Metin Karabaşoğlu. Hakikatin Dengesi, işte bu gerçekten hareket ediyor; ve hadislerin ışığında, o kıvamın ve dengenin adresi olarak Resûlullah aleyhissalâtu vesselamın hayatını ve sünnetini gösteriyor. Hakikatin Dengesi Hadis Okumaları 2 kitabının konusu, yazarı ve kitapla ilgili yorumları buradan okuyabilir, en ucuz fiyatlarla Kitaploji.com'dan sipariş verebilirsiniz. Hakikatin Dengesi, işte bu gerçekten hareket ediyor; ve hadislerin ışığında, o kıvamın ve dengenin adresi olarak Resûlullah aleyhissalâtu vesselamın hayatını ve sünnetini gösteriyor....