Efsanevi Yerlerin Tarihi

Umberto Eco

Efsanevi Yerlerin Tarihi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-10-21
YAZAR Umberto Eco
ISBN 6050927306
DOSYA FORMATI 11,48 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Hayal dünyamızda, Yedi Cücelerin kulübesinden Gulliver’in ziyaret ettiği adalara, Madam Bovary’nin evinden Sherlock Holmes’un dairesine, hiç var olmamış nice beldeler, nice yerler var.Ama genel olarak, bu yerlerin yalnızca bir hikâyecinin ya da şairin düş gücünden doğduğunu biliyoruz. Bunun tam tersine, en eski zamanlardan beri, insanlar Atlantis, Mu, Lemurya, Saba Kraliçesi’nin ülkesi, Rahip Johannes’in krallığı, Mutlular Adaları, Eldorado, Ultima Thule, Hiperborea, Hesperidlerin Bahçesi (Kutsal Kâse’nin saklandığı yer), Haşhaşi Kalesi, Bolluk Ülkesi, Ütopya adaları, Solomon Adası, Terra Australis (“Güney Ülkesi”), içi oyuk Yer’in iç yüzeyi ve gizemli yeraltı krallığı Agarta gibi gerçek sanılan yerler üzerine hayaller kurmuştur.Bu yerlerden bazıları, yalnızca büyüleyici efsanelere hayat vermiş ve bu kitapta yer alan nefis görsel tasvirlerden bir kısmının esin kaynağını oluşturmuştur. Bazıları giz avcılarının zihninde bir saplantıya dönüşmüştür. Bu yerlerden bazıları ise, yolculuk ve keşiflerin itici gücü olmuş; böylece dünyanın dört bir yanından gezginler, boş bir hayalin peşine düşüp, başka beldeler keşfetmişlerdir. 

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Efsanevi Yerlerin Tarihi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Efsanevi Yerlerin Tarihi.

...ası Terra Australis ("Güney Ülkesi") içi oyuk Yer'in iç yüzeyi ve gizemli yeraltı krallığı Agarta gibi gerçek sanılan yerler ... Efsanevi Yerlerin Tarihi ... . Efsanevi topraklar ve yerlerde resimler eşliğinde bir gezinti Hayal dünyamızda, Yedi Cücelerin kulübesinden Gulliver'in ziyaret ettiği adalara, Madam Bovary'nin evinden Sherlock Holmes'un... Efsanevi topraklar ve yerlerde resimler eşliğinde bir gezinti. sanılan yerler üzerine hayaller kurmuştur. Bu yerlerden bazıları, yalnızca büyüleyici efsanelere hayat vermiş ve bu kitapta yer alan nefis görsel tasvirlerden bir kısmı ... Efsanevi Yerlerin Tarihi En Uygun Fiyata Sizleri Bekliyor. ... . Bu yerlerden bazıları, yalnızca büyüleyici efsanelere hayat vermiş ve bu kitapta yer alan nefis görsel tasvirlerden bir kısmının esin... Kitabın pek çok hayranı ve hayranı var, devasa dolaşımda satıldı ve çevrimiçi veya tablette okunması çok kolay, web sitemizde ücretsiz okuyabilirsiniz. Efsanevi Yerlerin Tarihi - Umberto Eco Efsanevi... Efsanevi Yerlerin Tarihi (9786050927306). Marka : Umberto Eco. Basım Dili : Türkçe Basım Yeri : İstanbul Sayfa Sayısı : 478 En / Boy : 17 / 23,5 Kağıt Cinsi : 2. Hamur Basım Tarihi : 10.2015. Efsanevi Yerlerin Tarihi book. Read 135 reviews from the world's largest community for readers. Let us know what's wrong with this preview of Efsanevi Yerlerin Tarihi by Umberto Eco. Efsanevi Yerlerin Tarihi Hayal dünyamızda,Yedi Cücelerin kulübesinden Gulliver'in ziyaret ettiği adalara,Madam Bovary'nin evinden Sherlock Holmes'un dairesine,h. Üzerine hayaller kurmuştur. Bu yerlerden bazıları, yalnızca büyüleyici efsanelere hayat vermiş ve bu kitapta yer alan nefis görsel tasvirlerden bir kısmının esin kaynağını oluşturmuştur. Okumayı kolaylaştırmak için LIT dosyası Microsoft'un ClearType teknolojisini içerir., Efsanevi Yerlerin Tarihi - Umberto Eco lit. Bu dosyayı açma hakkında bilgi için lütfen aşağıdaki bilgileri okuyun. Umberto Eco. Efsanevi topraklar ve yerlerde resimler eşliğinde bir gezinti. Hayal dünyamızda, Yedi Cücelerin kulübesinden Gulliver'in ziyaret ettiği adalara... Efsanevi Yerlerin Tarihi kitabının konusu, yazarı ve kitapla ilgili yorumları buradan okuyabilir, en ucuz fiyatlarla Kitaploji.com'dan sipariş verebilirsiniz. Efsanevi Yerlerin Tarihi-Doğan Kitap-9786050927306-Umberto Eco-%22 indirimli-Hayal dünyamızda, Yedi Cücelerin kulübesinden Gulliver'in ziyaret ettiği adalara, M. Efsanevi Yerlerin Tarihi en uygun fiyat ve hızlı kargo se...