Aşk Paradoksu

Pascal Bruckner

Aşk Paradoksu
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-08-03
YAZAR Pascal Bruckner
ISBN 9750823251
DOSYA FORMATI 10,91 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Kimi seveceğimizi seçmek, kimi istiyorsak onu sevmek: Son derece olağan görünen bu özgürlüklere ulaşmak için 18. yüzyılda başlayan uzun bir duygu devrimi gerekti.Ancak zorlukla elde ettiğimiz bu hakların bir bedeli var. İnsanları birbirine bağlayan aşk, nasıl olur da insanları birbirinden ayıran özgürlükle uzlaşmaya varabilir? Bağımsızlığa saygı gösteren günümüz çiftinin ikilemi budur işte.Pascal Bruckner’in yeni denemesi, evliliğin ve erotizmin dönüşümleri arasında duygunun maruz kaldığı tüm bastırmalara karşı direnişini anlatıyor. Aşk acılarına çözüm bulduğumuz yok; tek yaptığımız, aşkın yol açtığı paradoksları artırmak oldu. Erkeklerin ve kadınların koşullarında bir ilerleme var, ama aşkta ilerleme yok: Bu, yeni başlayan üçüncü bin yılın müjdesidir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Aşk Paradoksu i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Aşk Paradoksu.

...sen ona o başkasına... ortada bir ask vardır herkes tek başına yaşar,herkesin acısı kendinedir ... Aşk Paradoksu Pascal Bruckner ... . Modası geçmiş aşk klişelerinden uzak dur! Ekonomik kontrolü ele alması "Genelde evdeki parasal kararları erkekler verir çünkü kadınlar genelde para yönetiminden yılmış hisseder. İnsanları birbirine bağlayan aşk, nasıl olur da insanları birbirinden ayıran özgürlükle uzlaşmaya varabilir? Bağımsızlığa saygı gösteren günümüz çiftinin ikilemi budur işte. Bu Blogda Ara. Karşılıksız Sevenler. Aşk Paradoksu. Bağlantıyı al. Facebook. Bu aşkın kaç ... Aşk Paradoksu ... . Bu Blogda Ara. Karşılıksız Sevenler. Aşk Paradoksu. Bağlantıyı al. Facebook. Bu aşkın kaç çeşidi vardır ? Platonik diye bir aşk mevcut mudur? Varsa nedir bu Platonik aşk? İnsanları birbirine bağlayan aşk, nasıl olur da insanları birbirinden ayıran özgürlükle uzlaşmaya varabilir? Bağımsızlığa saygı gösteren günümüz çiftinin ikilemi budur işte. İnsanları birbirine bağlayan aşk, nasıl olur da insanları birbirinden ayıran özgürlükle uzlaşmaya varabilir? Bağımsızlığa saygı gösteren günümüz çiftinin ikilemi budur işte....