Ağaç ve Demir

Aysun Berktay Özmen

Ağaç ve Demir
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-10-25
YAZAR Aysun Berktay Özmen
ISBN 6051923437
DOSYA FORMATI 3,91 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Günlerden bir gün ormanın içinden bir kamyon geçer. Geçerken de kamyondan paslı büyük bir demir boru yere düşer. Orman sakinlerini de bir merak alır. Borunun yanına yaklaşsalar mı uzak mı dursalar bir türlü karar veremezler.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Ağaç ve Demir i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Ağaç ve Demir.

...i / Marka: Hep Kitap. Barkod: 9786051923437 ... Ağaç Ve Demir - ePttAVM ... . Geçerken de kamyondan paslı büyük bir demir boru yere düşer. Orman sakinlerini de bir merak alır. Bu ürüne ilk yorumu siz yapın! Yorum Yaz. Ağaç ve Demir 431721 Hep Kitap. https://www.kitapsitesi.com/urun/agac-ve-demir. 22.62 TL. Geçerken de kamyondan paslı büyük bir demir boru yere düşer. Orman sakinlerini de bir merak alır. Borunun yanına yaklaşsalar mı uzak mı dursalar bir türlü karar veremezler. 23.20 TL. Ağaç ve Demir-Hep Kitap- Site ... Hep Kitap | Kitaplarımız | Ağaç ve Demir ... . 23.20 TL. Ağaç ve Demir-Hep Kitap- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. Ağaç Ve Demir, diğer kategorisinde ücretsiz kargo ve 34,32 TL fiyatıyla ePttAVM.com adresinde. Ürün Adı: Ağaç ve Demir. Mağaza: TveT. Yorumunuzu aşağıdaki alana yazınız. Bu durum küflü çivi ve demir talaşlarının demir noksanlığını düzeltmediğini anlatmaktadır. Sonuçta birçok ağaç hatta meyve bahçesinin tamamı yazın başlangıcında demir noksanlığı belirtileri gösterir....