Sade Yaşam İçin Küçük Bir Adım

Rabia Sakartepe

Sade Yaşam İçin Küçük Bir Adım
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-10-23
YAZAR Rabia Sakartepe
ISBN 6052297209
DOSYA FORMATI 4,77 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

“Binlerce kilometrelik bir yolculuk, atılacak tek bir adımla başlar.”Lao TzuModern hayatın sunduğu imkânların çokluğu, sürekli bir tercihte bulunma sorumluluğunu da beraberinde getirdi. Seçme özgürlüğünün artmasıyla birlikte mutsuzluğumuz da artmaya başladı. Hızla tükenen ve yenilenmesi gereken pek çok şey için sürekli karar vermesi gereken insanoğlu, çokluk bataklığının içinde çırpındıkça kendini kaybetti. Esasen hepimizin istediği tek bir şey vardı. Mutlu olmak! Ancak mutluluğun da tükenebilir bir şey olduğunu unuttuk. Modern dünya bizden hiç düşünmeden tüketmemizi isterken, Sade Yaşam Felsefesi bizleri ihtiyaç dışı tüketimden ve nesnenin esiri olmaktan kurtararak hayatımızın dizginlerini elimize almamıza yardımcı olur.Japonca değişim anlamına gelen kai ve iyi anlamına gelen zen kelimelerinden türeyen kaizen ise bizleri çağımızın bulaşıcı hastalığı olan affluenzadan, yani tüketim bağımlılığından, korumak ve sade yaşamı kalıcı kılmak için etkili ve keyifli bir yoldur.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Sade Yaşam İçin Küçük Bir Adım i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Sade Yaşam İçin Küçük Bir Adım.

...k Bir Adım. : Rabia Sakartepe. Sade Yaşam İçin Küçük Bir Adım Rabia Sakartepe Cezve Kitap | 9786052297209 ... Sade Yaşam İçin Küçük Bir Adım Rabia Sakartepe ... . 17.99 €. Mutlu olmak! Ancak mutluluğun da tükenebilir bir şey olduğunu unuttuk. Modern dünya bizden hiç düşünmeden tüketmemizi isterken, Sade Yaşam Felsefesi bizleri ihtiyaç dışı tüketimden ve... 12.60 €. Mutlu olmak! Ancak mutluluğun da tükenebilir bir şey olduğunu unuttuk. Modern dünya bizden hiç düşünmeden tüketmemizi isterken, Sade Yaşam Felsefesi bizleri ihtiyaç dışı t ... Sade Yaşam İçin Küçük Bir Adım > Rabia Sakartepe > Cezve... ... . Modern dünya bizden hiç düşünmeden tüketmemizi isterken, Sade Yaşam Felsefesi bizleri ihtiyaç dışı tüketimden ve... ...ise bizleri çağımızın bulaşıcı hastalığı olan affluenzadan, yani tüketim bağımlılığından, korumak ve sade yaşamı kalıcı kılmak için etkili ve keyifli bir yoldur. Sade Yaşam İçin Küçük Bir Adım. Esasen hepimizin istediği tek bir şey vardı. Mutlu olmak! Ancak mutluluğun da tükenebilir bir şey olduğunu unuttuk. Modern dünya bizden hiç düşünmeden tüketmemizi isterken, Sade Yaşam... Minimalizm ve Sade Yaşam Felsefesi ile Fazlalıklardan Kurtul! Hatice Karahan, Merkez Bankası'nın faiz kararını, "sadeleşmeye geçişte küçük bir adım" olarak yorumladı. Esasen hepimizin istediği tek bir şey vardı. Mutlu olmak! Ancak mutluluğun da tükenebilir bir şey olduğunu unuttuk. Modern dünya bizden hiç düşünmeden tüketmemizi isterken, Sade Yaşam... 22.50 TL. Mutlu olmak! Ancak mutluluğun da tükenebilir bir şey olduğunu unuttuk. Modern dünya bizden hiç düşünmeden tüketmemizi isterken, Sade Yaşam Felsefesi bizleri ihtiyaç dışı tüketimden ve... Esasen hepimizin istediği tek bir şey vardı. Mutlu olmak! Ancak mutluluğun da tükenebilir bir şey olduğunu unuttuk. Modern dünya bizden hiç düşünmeden tüketmemizi isterken, Sade Yaşam... 25.20 TL. Mutlu olmak! Ancak mutluluğun da tükenebilir bir şey olduğunu unuttuk. Mo...