Entelektüel Öfke

Hüseyin Su

Entelektüel Öfke
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-10-22
YAZAR Hüseyin Su
ISBN 6052021682
DOSYA FORMATI 4,97 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Entelektüel Öfke!.. Nuri Pakdil’i en iyi ifade ettiğini düşündüğüm bir kavram. Sadecedüşüncelerini, inançlarını, siyasal tavrını değil, bana göre kişiliğini de en iyi bu kavram ifade ediyor. Onun için söylenen “tavır adamı” ifadesi tam da budur: Entelektüel Öfke!.. Bu öfke, çoğu zaman aleyhine işlemiştir. Şiddetli bir fırtına gibi eser; çiçeğini, yaprağını, meyvesini döker, dalını kırar, gövdesini sarsar. Yine de muhalif varlığının sınırları bu öfkeyle belirir. Entelektüel Öfke, Nuri Pakdil'in hayatına yakından şahitlik etmiş Hüseyin Su'nun kaleminden kıymetli bir biyografi. Kim entelektüeldir? Müslüman bir insan entelektüel olabilir mi gibi soruların ışığında örülen bir tanıklık.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Entelektüel Öfke i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Entelektüel Öfke.

...telektüel Öfke!.. Nuri Pakdil'i en iyi ifade ettiğini düşündüğüm bir kavram ... Entelektüel Öfke Hüseyin Su ... . Onun için söylenen "tavır adamı" ifadesi tam da budur: Entelektüel Öfke!.. Bu öfke, çoğu zaman aleyhine işlemiştir. Entelektüel Öfke. ₺18.20₺28.00. Entelektüel Öfke!.. Nuri Pakdil'i en iyi ifade ettiğini düşündüğüm bir kavram. Sadece ... İdefix9786052021682. #Entelektüel #Öfke #Entelektüel Öfke. Vipiri. Entelektüel Öfke!.. Nuri Pakdil'i en iyi ifade ettiğini düşündüğü ... Entelektüel Öfke - Lazımbana'da ... . Vipiri. Entelektüel Öfke!.. Nuri Pakdil'i en iyi ifade ettiğini düşündüğüm bir kavram. Sadece düşüncelerini, inançlarını, siyasal tavrını değil, bana göre kişiliğini de en iyi bu kavram ifade ediyor. 25.50 TL. Entelektüel Öfke!.. Nuri Pakdil'i en iyi ifade ettiğini düşündüğüm bir kavram. Sadece düşüncelerini, inançlarını, siyasal tavrını değil, bana göre kişiliğini de en iyi bu kavram ifade ediyor. 19.50 TL. Entelektüel Öfke!.. Nuri Pakdil'i en iyi ifade ettiğini düşündüğüm bir kavram. Sadece düşüncelerini, inançlarını, siyasal tavrını değil, bana göre kişiliğini de en iyi bu kavram ifade ediyor....