100 Yıllık Sır / Sherlock Dosyaları

Tracy Barrett

100 Yıllık Sır / Sherlock Dosyaları
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-08-01
YAZAR Tracy Barrett
ISBN 6053480211
DOSYA FORMATI 10,79 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

“Eğer o gün o Oyun’u oynamasalardı ve Xena o gizemli notu beş dakika sonra okusaydı belki tüm bunlar başlarına gelmeyecekti.Fakat iş işten geçmiş, artık olanlar olmuştu…”Amerika’dan gelip Londra’ya yerleşen Xena ve Xander Holmes kardeşler, burada çok sıkıcı bir hayat süreceklerini düşünürler.Fakat bir gün öğleden sonra ellerine geçen gizemli bir notla kendilerini büyük büyük büyükbabaları Sherlock Holmes’un sonlandıramadığı bir vakanın tam ortasında bulurlar.Bu not ve ardından yaşanan olaylar sayesinde hayat artık onlar için çok daha heyecanlıdır…21. yüzyılın iki dâhi çocuğu Xena ve Xander kardeşler, acaba Sherlock Holmes’un yarım bıraktığı bu araştırmayı tamamlayabilecekler midir?

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz 100 Yıllık Sır / Sherlock Dosyaları i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap 100 Yıllık Sır / Sherlock Dosyaları.

...0 Yıllık Sır. 9.95 TL. Fakat bir gün öğleden sonra ellerine geçen gizemli bir notla kendilerini büyük büyük büyükbabaları Sherlock Holmes'un sonlandıramadığı bir vakanın tam ortasında bulurlar ... Sherlock Dosyaları 100 Yıllık Sır - Tracy Barret | Okurhan ... . 9.80 TL. Fakat bir gün öğleden sonra ellerine geçen gizemli bir notla kendilerini büyük büyük büyükbabaları Sherlock Holmes'un sonlandıramadığı bir vakanın tam ortasında bulurlar. Edebiyat/. Roman (Çeviri)/. Sherlock Dosyaları 100 Yıllık Sır Ciltli. geçen gizemli bir notlakendilerini büyük büyük büyükbabaları Sherlock Holmesun sonlandıramadığı bir vakanın tam ortasında ... Sherlock Dosyaları 100 Yıllık Sır - Tracy Barrett | Forum ... . Edebiyat/. Roman (Çeviri)/. Sherlock Dosyaları 100 Yıllık Sır Ciltli. geçen gizemli bir notlakendilerini büyük büyük büyükbabaları Sherlock Holmesun sonlandıramadığı bir vakanın tam ortasında. Fakat bir gün öğleden sonra ellerine geçen gizemli bir notla kendilerini büyük büyük büyükbabaları Sherlock Holmes'un sonlandıramadığı bir vakanın tam ortasında bulurlar. Fakat bir gün öğleden sonra ellerine geçen gizemli bir notla kendilerini büyük büyük büyükbabaları Sherlock Holmes'un sonlandıramadığı bir vakanın tam ortasında bulurlar. Tracy Barrett. "Eger o gün o Oyun'u oynamasalardi ve Xena o gizemli notu bes dakika sonra okusaydi belki tüm bunlar baslarina gelmeyecekti. Sir Arthur Conan Doyle'un eserlerinden biri olduğunu düşünerek almıştım bu romanı.Ancak kitaba başlamadan kısa bir süre önce yanıldığımı anladım.Yine de önyargılı davranmamak adına kitaba... Fakat bir gün öğleden sonra ellerine geçen gizemli bir notla kendilerini büyük büyük büyükbabaları Sherlock Holmes'un sonlandıramadığı bir vakanın tam ortasında bulurlar. Alış-Veriş Listeme Ekle. 100 Yıllık Sır / Sherlock Dosyaları. 21. yüzyılın iki dâhi çocuğu Xena ve Xander kardeşler acaba Sherlock Holmes'un yarım bıraktığı bu araştırmayı tamamlayabilecekler midir? Sherlock Dosyaları - Zamanın Eskitemediği Dava (Ciltli). Tracy Barrett. Yayın Evleri. İletişim. Sherlock Dosyaları - 100 Yıllık Sır Pdf İndir. Debbie Macomber. büyük büyük büyükbabaları Sherlock Holmes'un sonlandıramadığı bir vakanın tam ortasında bulurlar. yüzyılın iki dâhi çocuğu Xena ve Xander kardeşler, acaba Sherlock Holmes'un yarım bıraktığı bu araştırmayı tamamlayabilecekler midir? ISBN: 9786053480211. Sayfa Sayısı: 168. 21. yüzyılın iki dâhi çocuğu Xena ve Xander kardeşler, acaba Sherlock Holmesun yarım bıraktığı bu araştırmayı tamamlayabilecekler midir? Sherlock Dosyaları - Kayıp Vârisin İzinde. 15.74 15.74....