Mavi Gezegen Dünyamız

Kayahan Demir

Mavi Gezegen Dünyamız
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-12-02
YAZAR Kayahan Demir
ISBN 6059937245
DOSYA FORMATI 7,79 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

3. ve 4. sınıflara yönelik bu UZAY SETİ 5 kitaptan oluşmaktadır. Bu sette sırasıyla «Dünyamız, Ay, gezegenler, Güneş, yıldızlar» konusu işlenmektedir. Çocukların seviyeleri gözetilerek, gök cisimlerinin özellikleri, ay ve güneş tutulmalarının nasıl gerçekleştiği, meteor taşları ve güneş patlamaları… gibi birçok bilgi ASTRONOT ÇOCUK GÖKMEN’in gözlemleriyle anlatılmıştır. Tamamen özgün olan setin anlatımı ve konusu pedagojik ve psikolojik açıdan titiz bir çalışmanın sonucunda şekillenmiştir. Kuşe kâğıda renkli lüks baskı yapılan kitabın içindeki resimler tamamen özgündür.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Mavi Gezegen Dünyamız i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Mavi Gezegen Dünyamız.

... varsayalım. İlk karşılaşacağınız gezegen Pluton'dur ... Astronot Gökmen: Mavi Gezegen Dünyamız Kayahan Demir ... . ...dünya Aslında önemli olan fark etmek Değerini bilmek korumak Ona çok çok iyi bakmak -2 Dünyamız bir tane Bir eşi yok bu evrende Sonsuzlukta parlayan bir hazine.-2 Mas Mavi Bir Gezegen (Dünya). ...deniz tanrısından alan bu gezegen; Güneş Sistemi'nin sekizinci ve Dünya'ya en uzak gezegenidir. Peki 4 milyar 350 milyon kilometre uzağımızda bulunan bu mavi renkli gezegenin adı nedir?... Dünya genellikle 'Mavi Gezegen' olarak adlandırılır. ... 28 Mart 20.30 Hadi İpucu Cevabı: Güneş Sistemi'nin Sekizinci... - Takvim ... ... Dünya genellikle 'Mavi Gezegen' olarak adlandırılır. Sebebi ise, Uzay'dan Dünya'ya bakıldığında mavi renkte olmasıdır. Çünkü Dünya'nın yüzeyinde çok fazla su vardır ve mavi rengini bu sulardan alır. Astronot Gökmen: Mavi Gezegen Dünyamız avantajlı fiyatlarıyla hemen satın almak için tıklayın! Kayahan Demir Astronot Gökmen: Mavi Gezegen Dünyamız Ferfir Yayıncılık 9786059937245. ...Aslında önemli olan fark etmek Değerini bilmek korumak Ona çok çok iyi bakmak Dünyamız bir tane Bir eşi yok bu evrende. One comment on "Yavuz Durak Mavi Gezegen". Mavi Can Akkuş dedi ki Mavi Gezegen Dünyamız. Kayahan Demir. HAVALE :8,91 TL %1 EFT İndirimi. Bu sette sırasıyla «Dünyamız Ay gezegenler Güneş yıldızlar» konusu işlenmektedir. Bedava boyama Bizim gezegen olarak da bilinen Mavi gezegen, yüzeyinin % 70 su ve resim yazdır. Daha Gezegenimiz Dünya boyama kitabı. Kayahan Demir. Bu uzay setİ 5 kitaptan oluşmaktadır. Bu sette sırasıyla «dünyamız, ay, gezegenler, güneş, yıldızlar» konusu işlenmektedir. Bu uzay setİ 5 kitaptan oluşmaktadır. Bu sette sırasıyla «dünyamız, ay, gezegenler, güneş, yıldızlar» konusu işlenmektedir. Çocukların seviyeleri gözetilerek, gök cisimlerinin özellikleri, ay ve güneş... 5.67 TL. Bu uzay setİ 5 kitaptan oluşmaktadır. Bu sette sırasıyla «dünyamız, ay, gezegenler, güneş, ...