Konuşan Ceylan

Ahmet Yozgat

Konuşan Ceylan
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2006-01-01
YAZAR Ahmet Yozgat
ISBN 9752906983
DOSYA FORMATI 8,35 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Masallarla Hikayelerin hayatımızda önemli bir yeri vardır. Çocukluğumuzda hemen hepimiz büyüklerimizden masal ve hikaye dinlemiş; onların etkisi altında kalmışızdır. Bu tür kitapların ya da anlatılanların çocukların yaş gruplarına göre seçilmesi, pedagojik yönden onlara uygun olması oldukça önemlidir. Çünkü dinleyecekleri masal ve hikayeler bir yandan hoşça vakit geçirmelerini sağlarken bir yandan da geleceklerine yön verecektir.Günümüzde televizyon kanallarının gösterdiği yabancı ağırlıklı çizgi filmler çocuklarımızı daha çok maceraya ve hayalciliğe itmektedir. Oysa kendi kültürümüzün ürünü olan eserler onlara olumlu yönde etki edecek; her şeyden önce kendi milli ve manevi değerlerimizi, gelenek ve göreneklerimizi öğrenmelerine yardımcı olacaktır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Konuşan Ceylan i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Konuşan Ceylan.

...an Ceylan. Hikmet Neşriyat. 1.81. 9789752906983 ... Kitapi | Konuşan Ceylan | Katalog ... . 475751. Konuşan Ceylan. Hikmet Neşriyat. 2.09. Konuşan Ceylan. Yayınevi / Marka: Hikmet Neşriyat. Barkod: 9789752906983. Konuşan Ceylan. Ürün Adı Hatalı. Rüyada konuşan ceylan görmek hayırlı ve helal rızıklara kavuşulacağına, sevdiği kişi ile herhangi bir sorun ya da tartışma yaşamayacağına ve çok huzurlu ve mutlu bir yaşam süreceğine... KONUŞAN CEYLAN (Birinci Basım) kitabı hak ... Konuşan Ceylan Ahmet Yozgat ... ... KONUŞAN CEYLAN (Birinci Basım) kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. AHMET YOZGAT kitapları ve HİKMET NEŞRİYAT 2006 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap... Konuşan Ceylan-Ahmet Yozgat-Hikmet Neşriyat-Kapak Türü Karton Kapak-Sayfa Sayısı 80 -Basım Yılı 2006 | Masallarla Hikayelerin hayatimizda önemli bir yeri vardi. 4 TL. Masallarla Hikayelerin hayatımızda önemli bir yeri vardır. Çocukluğumuzda hemen hepimiz büyüklerimizden masal ...