Işık AğlarıSpiritüel Bir Roman

Diana Cooper

Işık AğlarıSpiritüel Bir Roman
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-08-01
YAZAR Diana Cooper
ISBN 6055675554
DOSYA FORMATI 8,26 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Diana Cooper’dan hepimiz için ruhsal aydınlanma mesajları içeren çok değerli spiritüel bir roman…Kutsal beyaz aslan dünyaya barışı yeniden getirmek için doğmak üzeredir. Marcus ve Joanna kutsal beyaz aslan yavrusunu karanlığın güçlerinden korumak ve ilahi ışığın tüm insanlığa şifa dağıtmasını sağlamak için Güney Afrika’dadır. Helen, Tony ve ışık işçileri Mısır’ın gizemli piramitlerinden Afrika’nın eşsiz coğrafyasına uzanan, ışığın karanlığa karşı bu ebedi mücadelesinde onların yanındadır.Işık Ağları, spiritüel bir macera ve içsel bir aydınlanma kitabıdır. Diana Cooper’ın spiritüel öğretilerle birlikte Sfenks’in, Piramitlerin ve Bermuda Üçgeni’nin gizemlerini, yunusların kutsallığını, Saf Atlantis bilgeliğini ve üçüncü gözü anlattığı bu kitap Taşların Sessizliği ve Güç Şifreleri’nin ardından gelen üçüncü romanıdır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Işık AğlarıSpiritüel Bir Roman i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Işık AğlarıSpiritüel Bir Roman.

...[Turgenyev], Ölü Canlar (1982- [Gogol] ) ... Roman Kitapları ve Türleri | En Ucuzu Akakçe ... . "Körleşme" "modernist" bir roman olarak tanımlanıyor. Çağdaş Dünya romanında James Joyce'un "Ulysses"i önemli bir eşiktir. Birçok roman gibi "Körleşme" de "Ulysses"le karşılaştırılmış. Üzgünüz... Sayfa Bulunamadı. Üzgünüz, ancak aradığınız sayfa bulunamadı. Bunun sebebi büyük ihtimalle aradığınız adresin eski bir içerikle ilgili olması. Öneriler: Eğer adresi yazdıysanız, d ... Ekip Dağıtım | Işık Ağları Spiritüel Bir Roman | Diana Cooper ... . Öneriler: Eğer adresi yazdıysanız, doğru... "Hayatımı yazsam roman olurdu" klişesini biliriz. Yaşadığımız olumsuzlukları bir romana layık görmek yerine önce ne yaşamak istediğimizi seçip ardından onu yaşamaya başlamak… 1969 yapımı filmimiz Server Bedi'nin (Peyami Safa) yarattığı roman kahramanının ikinci beyaz perde uyarlamasıdır. Senaryosunu Peyami Safa'nın romanından Safa Önal yazmış ve yönetmiş... Amin Maaloufun Işık Bahçeleri adlı romanı YKY tarafından yayımlandı. Maalouf diğer romanlarında olduğu gibi yine bir karakterin yaşamı üzerinden dünyaya açılarak yapıtını kuruyor. "Hayat Işığım inanılmaz büyük bir kayıp karşısındaki yalnızlığa ve cesarete dair çok güzel bir roman. NOT: Bu kitap daha önce Okyanuslar Arasındaki Işık adıyla yayımlanmıştır. kitaphanen.com´da uygun fiyata Maya Kitap markalı Işık Ağları Spiritüel Bir Roman 9786055675554 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz. Hatta kitaplar, hayat için öylesine vazgeçilmez bir ışık kaynağıdır ki Roman okumak için birçok sebebiniz olduğu gibi, ne tür bir roman okuyacağınız konusunda da sayısızca seçeneğe sahipsiniz. ...uzun süredir yazmayanların dışında olanların kafasında belirlenmiş, sınırları çizilmiş bir roman tanımı var sanıyorum. Tutunamayanlar'dan Selim Işık kimdir? Selim Işık, birçok tutunamayanın bileşkesidir....