Çorbanın Kitabı 2 / Ekmekler-Kıtırlar

Ebru Omurcalı

Çorbanın Kitabı 2 / Ekmekler-Kıtırlar
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-08-01
YAZAR Ebru Omurcalı
ISBN 6051064512
DOSYA FORMATI 6,71 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Sofralarımızın başlangıcı, baş tacı, şifadır çorba… Zengin içerikleriyle, renkli sunumuyla kendimizi anlatır… Shorba restoranlarının yaratıcısı Ebru Omurcalı, arşivinde bulunan binlerce tariften derlediği Çorbanın Kitabı 2 ile sofralarınıza yepyeni lezzetler getiriyor.GOURMAND WORLD COOKBOOKS AWARDS 2011’ de Türkiye’nin En İyi Yemek Kitabı seçilen ve yoğun ilgi gören “Çorbanın Kitabı”nın devamı Çorbanın Kitabı 2, çorbanın yanı sıra ekmekler ve çorba kıtırları ilavesiyle mutfaklarınızın vazgeçilmezi olacak. Bakliyatlı çorbalardan sebze çorbalarına, etli tavuklu çorbalardan deniz mahsullü çorbalara ve soğuk içilen çorbalara kadar pek çok tarifle yaratıcılığınızın ve sunumlarınızın doruğuna ulaşacaksınız.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Çorbanın Kitabı 2 / Ekmekler-Kıtırlar i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Çorbanın Kitabı 2 / Ekmekler-Kıtırlar.

...calı. Sofralarımızın başlangıcı, baş tacı, şifadır çorba… Zengin içerikleriyle, renkli sunumuyla kendimizi anlatır… Shorba restoranlarının yaratıcısı Ebru Omurcalı ... Çorba'nın Kitabı 2 Ekmekler & Kıtırlar - Ebru Omurcalı | Okurhan ... ... Çorba'nın Kitabı 2 Ekmekler & Kıtırlar. ₺22.00₺33.33. Sofralarımızın başlangıcı, baş tacı, şifadır çorba... Zengin içerikleriyle, renkli su... R_ad_r0000000408261. ...Kitabı"nın devamı Çorbanın Kitabı 2, çorbanın yanı sıra ekmekler ve çorba kıtırları ilavesiyle mutfaklarınızın vazgeçilmezi olacak. Çorba'nın Kitabı 2 Ekmekler & Kıtırlar ile ilgili kitaplar. Shorba restoranlarının yaratıcısı Ebru Omurcalı arşivinde bulunan binlerce tariften derlediği Çorbanın Kitabı ... En Ucuz Çorbanın Kitabı 2 / Ekmekler-Kıtırlar - Ebru Omurcalı Fiyatları ... . Çorba'nın Kitabı 2 Ekmekler & Kıtırlar ile ilgili kitaplar. Shorba restoranlarının yaratıcısı Ebru Omurcalı arşivinde bulunan binlerce tariften derlediği Çorbanın Kitabı 2 ile sofralarınıza yepyeni l. Çorba'nın Kitabı 2 Ekmekler & Kıtırlar Ekmekler ve Kıtırlar....