Pozitif Motivasyon

Serdar Yeşilyurt

Pozitif Motivasyon
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-10-26
YAZAR Serdar Yeşilyurt
ISBN 6052690390
DOSYA FORMATI 6,71 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Sizce bir tırtıl, kelebek olmanın ve kanatlanıp uçmanın ne demek olduğunu bilebilir mi? Peki ya bir kelebek, bir tırtıl gibi yerlerde sürünerek gezinebilir mi?Tabii ki hayır! Ne, bir tırtıl kelebek olarak yaşamanın nasıl bir şey olduğunu bilebilir, ne de bir kelebek tekrar tırtıl gibi yaşayabilir!Tıpkı biz insanlar gibi... İçimizde nasıl bir kelebek potansiyeli taşıdığımızdan ve bu hayatta daha neleri başarabileceğimizden haberimizin olmayışı gibi... Kendisini, hep şu anki mevcut yaşantısını yaşayacakmış gibi zanneden ve mucizevi olasılıkları var edebilme gücünü fark edemeyen insanlar gibi... İçine girdiği kafesten çıkmayı düşünemeyen ve hayatı hep bu “alandan” ibaret zanneden insanlar gibi...Ama bir de kelebek olmayı başaran, bir çoğuna göre imkansızmış gibi görünen o yeni ve sıradışı hayatı yaşamaya cesaret eden insanlar var... Onlar, eski “tırtıl bilincini” öldürüp, “kelebek bilincine” ulaşanlar... Kendini gerçekleştirmiş olanlar...PEKİ YA SEN?Bu dünyaya, sadece şu anki “kendini” yaşamaya mı geldin, yoksa, kendi içindeki “kendine özgü” o kelebek potansiyelini, “kendinden kendini doğururcasına” kendi imkansızlarını başarmaya mı geldin?Elbette ki bunun cevabı sende!Senin hayatın, senin cevabın... Ama bizde de bir şey var sana dair, hem de sağlam şeyler... Bizde, yani bu kitapta “NEDEN OLMASIN?” ve “NASIL OLACAK”lar için bir yol haritası var... Hazineye sahip olmak ve ona ulaşarak, kendilerine YENİ BİR ŞANS tanıyarak, YENİDEN BAŞLAMAK isteyenler için... Yaşanan her şeye ve herkese rağmen, YENİDEN VAR OLABİLMEK, yepyeni bir dünyada yaşamak isteyenler için...BU SEN MİSİN?Cevap sende... Ve harita bu kitapta!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Pozitif Motivasyon i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Pozitif Motivasyon.

...kitabını inceleyin, benzer kitaplarla karşılaştırın, kitap yorumlarını okuyun ve en uygun fiyatı bulun ... Pozitif Düşünce Motivasyon ... . Pozitif Motivasyon - Kitap Fiyatları. Ücretsiz Kargo. Motivasyon ve Pozitif Düşünce eğitimi ile potansiyelinizin tamamını dışa vurarak iş ve özel hayatınızda çok daha verimli ... HAYAT ACELEYE GELMEZ | Kişisel Gelişim, Motivasyon ve Olumlu Düşünce. Pozitif Düşünce - Ruhu Dinlendiren Müzikler - Derin Uyku - Stres - Sınav - Motivasyon HD pozitif düşünce müziği, pozitif düşünce stolk, pozitif düşünce de ... ...Müzikler - Derin Uyku - Stres - Sınav - Motivasyon HD pozitif düşünce müziği, pozitif düşünce s ... Pozitif Motivasyon Serdar Yeşilyurt ... ... ...Müzikler - Derin Uyku - Stres - Sınav - Motivasyon HD pozitif düşünce müziği, pozitif düşünce stolk, pozitif düşünce de kazanır, pozitif düşünce teknikleri, pozitif düşünce müzikleri, pozitif.. Pozitif Motivasyon. Bu dünyaya, sadece şu anki "kendini" yaşamaya mı geldin, yoksa, kendi içindeki "kendine özgü" o kelebek potansiyelini, "kendinden kendini doğururcasına" kendi imkansızlarını... 1,240 Beğenme, 185 Yorum - Instagram'da Pozitif Psikoloji Motivasyon (@pozitif.ol.mutlu.ol): "Sizde Bizimle kendi olumlamanızı Yorumlarda Paylaşabilirsiniz İyi geceler🙏 . ... .…" 18.75 TL. Sizce bir tırtıl, kelebek olmanın ve kanatlanıp uçmanın ne demek olduğunu bilebilir mi? Peki ya bir kelebek, bir tırtıl gibi yerlerde sürünerek gezinebilir mi? Tabii ki hayır! Pozitif motivasyon ve negatif motivasyon - Bir çocuk vardi zaman, motivasyon iki tür tabi tutulmustur. Eger kötü bir sey yaptim, sen azarladi ve olumsuz motivasyon örnegi idi. Üye olun; video, müzik ve resim paylaşın, arkadaş edinin ve içeriklerinizi oluşturun! Giriş Yap. #Pozitif motivasyon ve meditasyon için çok iyi. Bireysel ve ekip çalışması için motivasyon. Yapılan araştırmalarda kurumlardaki yüksek verimliliğin oluşumunda yüksek motivasyonun etkisinin büyük olduğu gözlemlenmiştir. 10.50 €. Sizce bir tırtıl, kelebek olmanın ve kanatlanıp uçmanın ne demek olduğunu bilebilir mi? Peki ya bir kelebek, bir tırtıl gibi yerlerde sürünerek gezinebilir mi? Tabii ki hayır! Pozitif Düşünce - Ruhu Dinlendiren Müzikler - Derin Uyku - Stres - Sınav - Motivasyon HD pozitif düşünce müziği, pozitif düşünce ... 15 TL. Sizce bir tırtıl, kelebek olmanın ve kanatlanıp uçmanın ne demek olduğunu bilebilir mi? Peki ya bir kelebek, bir tırtıl gibi yerlerde sürünerek gezinebilir mi? Tabii ki hayır! ...Müzikler - Derin Uyku - Stres - Sınav - Motivasyon HD pozitif düşünce müziği, pozitif düşünce stolk, pozitif düşünce de kazanır, pozitif düşünce teknikleri, pozitif düşünce müzikleri, pozitif.. Pozitif motivasyon. Kendinizi nasıl motive edebilirsiniz? Herkese Merhabalar. Özgüven Tam şarkısı pozitif bir olumlama şarkısı yada motivasyon şarkısı da denebilir....