Özel Harekatçı Olmak 2Şüheda Ordusunda Bir Tabur

Özel Harekatçı Olmak 2Şüheda Ordusunda Bir Tabur
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-11-10
YAZAR
ISBN 6059158855
DOSYA FORMATI 8,19 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

“Önce hangisi oldu tam olarak sırasını hatırlamıyorum, bas tonlarda insanın içini çeken güçlü bir ıslık, “gajjj” diye bir ses, akabinde bir şaklama geldi. Her yer yeşil, kırmızı, mavi, keskin parlak ışıklarla kaplandı. Belimde müthiş bir sızıyla birlikte ayaklarım yerden kesildi. Bir deprem oluyormuş gibi her yer sarsıldı. Nizamiyenin yan duvarındaki korkuluk, kökünden sökülüp uçmuş ve uç demirlerinden biri ok gibi ayağımın tabanından girerek beni yere çivilemişti. Nizamiyenin iç tarafında, bana altı yedi metre kadar yakın iki arkadaş yanıyordu. Biri hareketsizdi ama diğeri ellerini gökyüzüne doğru uzatmaya çabalıyordu. Alevler harlayıp yükseldiğinde nizamiyenin arkasındaki bahçede sağa sola kibrit kutusu gibi fırlamış araçlar ve ön tarafı tamamen soyulup yıkılmış başkanlık binası görünüyordu. Bahçede yerde yatan onlarca Özel Harekatçı vardı.Mahşer günü bu muydu? Mohaç mı, Malazgirt mi, Çanakkale mi, Sakarya mı; neresiydi burası?” Orası Gölbaşı, tarih de 15 Temmuz!Bu kitapta Özel Harekatçıların anıları var.Bir kısmı yakın tarihimizdeki önemli terör olaylarının perde arkasını anlatıyor, bir kısmı da terör olaylarının meydana geldiği coğrafyaların gerçeklerini.Haini de yiğidi de bitmeyen ülkemizde milletimiz yaşananları bilsin diye kaleme alınmış Özel Harekatçı Olmak II’de çok şey sorgulayacağız.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Özel Harekatçı Olmak 2Şüheda Ordusunda Bir Tabur i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Özel Harekatçı Olmak 2Şüheda Ordusunda Bir Tabur.

... Özel Harekatçı Olmak II Şüheda Ordusunda Bir TaburÖzel Harekatçı Olmak II Şüheda Ordusunda Bir Tabur - "Önce hangisi oldu tam olarak sırasını hatırlamıyorum, bas tonlarda insanın ... Özel Harekat Polisinden Muhteşem Turan Şiiri - YouTube ... ... "ÖZEL HAREKATÇI OLMAK 2 Şüheda Ordusunda Bir Tabur". için 4 sonuç bulundu: Sıralama Şekli Özel Harekatçı Olmak 2 & Şüheda Ordusunda Bir Tabur Pdf İndir isimli 240 sayfadan oluşan kitap; tarafından yazılmıs ve BENCE KİTAP yayınevinin 12/11/2018 Pazartesi tarihinde ve 1... 2013-2014 ve 2015'de toplam 3 adet Hudut Özel Harekat Taburu kurulmuş. Tabur derken gözünüzde 600-700 kişi canlanmasın. Kabaca 150/200 arası diyelim. En yeni Özel Harekatçı Olmak ki ... Özel Harekatçı Olmak 2 & Şüheda Ordusunda Bir Tabur Pdf İndir ... ... 2013-2014 ve 2015'de toplam 3 adet Hudut Özel Harekat Taburu kurulmuş. Tabur derken gözünüzde 600-700 kişi canlanmasın. Kabaca 150/200 arası diyelim. En yeni Özel Harekatçı Olmak kitapları, yazarları, kitap incelemelerini, kitaplardan alıntıları, yazarlardan sözleri, okurları listeleyebilirsiniz. Oğuzhan sarıman Özel Harekatçı Olmak'ı inceledi. En az 2 ve genelde 3-4 takım şeklindedir. Tabur Nedir? En az 4 bölükten oluşan birimdir. Tabur birlikleri 300-1300 kişiden oluşur. Topçu taburları 3 ya da 4 topçu bölüğü olarak tertiplenir. Tabur, bir yarbay ya da binbaşının komuta ettiği, bölükten büyük, alaydan küçük askeri taktik birliktir. Günümüz ordularında ana silahlarına göre tank taburu, piyade taburu... Ordu. Rize. Savunma-istihbarat.com'dan Tuncer Bahçivan'ın haberine göre; Rus yetkililer böyle bir taburu "Hayır yok öyle bir güç, haberimiz yok" diyerek inkar ediyor. Ünlü ve amatör yazarlardan en güzel şüheda ordusunda bir tabur kitapları incelemek ve satın almak için tıklayın. Alakalı resimli kitaplar. şüheda ordusunda bir tabur kita...