Mozart'ı Kim Öldürdü? Haydn'ın Kafasını Kim Kesti?

Ernst W. Heine

Mozart'ı Kim Öldürdü? Haydn'ın Kafasını Kim Kesti?
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-12-01
YAZAR Ernst W. Heine
ISBN 9750715174
DOSYA FORMATI 12,28 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

“Bu vakalar, bir polisiye yazarı tarafından uydurulmadı. Söz konusu olan, müzik tarihinde gerçekten yaşanmış hikâyelerdir. Soruşturma yargıcı da, müfettiş de sizsiniz, sevgili okur. Bize düşense sizlere olguları sunmak. Gelin, bu esrarengiz vakaları ve cinayetleri elbirliğiyle çözmeye çalışalım.”Alman yazar Ernst Wilhelm Heine, “müzikseverler için cinayet hikâyeleri” sunuyor okura, tarihe mal olmuş müzik dehalarıyla ilgili. Hayal gücünün ürünü değil bunlar, gerçek olaylar...Heine, polisiye yazarlığında bir devrim yapıyor: sürükleyici hikâyeler uydurmak yerine, inanılmaz gerçekleri açığa vuruyor. Mozart, Haydn, Paganini, Çaykovski, Hector Berlioz ve modern dansın ilahesi Isadora Duncan gibi ünlülerle ilgili sırların üzerindeki perdeyi aralıyor. Sayfalar ilerledikçe sıradan bir okur olmaktan çıkıp, kendinizi cinayetlere kafa yorarken ve yazarla birlikte gizemi çözmeye çalışırken bulacaksınız.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Mozart'ı Kim Öldürdü? Haydn'ın Kafasını Kim Kesti? i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Mozart'ı Kim Öldürdü? Haydn'ın Kafasını Kim Kesti?.

...n ilahesi Isadora Duncan gibi ünlülerle ilgili sırların üzerindeki perdeyi aralıyor ... Mozart'ı Kim Öldürdü? Haydn'ın Kafasını Kim Kesti? - Ernst Wilhelm... ... . Haydn'ın Kafasını Kim Kesti? Melike Öztürk Ernst Wilhelm Heine. Mozart, Haydn, Paganini, Çaykovski, Hector Berlioz ve modern dansın ilahesi Isadora Duncan gibi ünlülerle ilgili sırların... Let us know what's wrong with this preview of Mozart'ı Kim Öldürdü? Haydn'ın Kafasını Kim Kesti? by Ernst Wilhelm Heine. Problem: It's the wrong book It's the wrong edition Other. Mozart, Haydn, Paganini, Ça ... Mozart'ı Kim Öldürdü? Haydn'ın Kafasını Kim Kesti?-Ernst Wilhelm... ... . Problem: It's the wrong book It's the wrong edition Other. Mozart, Haydn, Paganini, Çaykovski, Hector Berlioz ve modern dansın ilahesi Isadora Duncan gibi ünlülerle ilgili sırların üzerindeki perdeyi aralıyor. Haydn'ın Kafasını Kim Kesti? Kitabı okuyup bitirdiğiniz zaman ilk böyleyeceğiniz söz şu oluyor: "Maşallah, müzik tarihinde ne fantastik hikâyeler varmış." Hattâ onu gerçekten kim öldürdü?...