Güneşin Öğrencileri Gezegenler

Kayahan Demir

Güneşin Öğrencileri Gezegenler
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-11-14
YAZAR Kayahan Demir
ISBN 6059937283
DOSYA FORMATI 12,9 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

3. ve 4. sınıflara yönelik bu UZAY SETİ 5 kitaptan oluşmaktadır. Bu sette sırasıyla «Dünyamız, Ay, gezegenler, Güneş, yıldızlar» konusu işlenmektedir. Çocukların seviyeleri gözetilerek, gök cisimlerinin özellikleri, ay ve güneş tutulmalarının nasıl gerçekleştiği, meteor taşları ve güneş patlamaları… gibi birçok bilgi ASTRONOT ÇOCUK GÖKMEN’in gözlemleriyle anlatılmıştır. Tamamen özgün olan setin anlatımı ve konusu pedagojik ve psikolojik açıdan titiz bir çalışmanın sonucunda şekillenmiştir. Kuşe kâğıda renkli lüks baskı yapılan kitabın içindeki resimler tamamen özgündür.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Güneşin Öğrencileri Gezegenler i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Güneşin Öğrencileri Gezegenler.

...ulaşabildiği için, Güneş Sistemi'ndeki mesafeleri tarif etmek için Astronomik Birim (au/Astronomical Unit) kullanılmaktadır ... Astronot Gökmen: Güneşin Öğrencileri Gezegenler - Büyük İndirimler... ... . 7.02 TL. 3. ve 4. sınıflara yönelik bu uzay seti 5 kitaptan oluşmaktadır. Bu sette sırasıyla Dünyamız, Ay, gezegenler, Güneş, yıldızlar konusu işlenmektedir. 7 TL. 3. ve 4. sınıflara yönelik bu UZAY SETİ 5 kitaptan oluşmaktadır. Bu sette sırasıyla «Dünyamız, Ay, gezegenler, Güneş, yıldızlar» konusu işlenmektedir. Bu sette sırasıyla «Dünyamız Ay gezegenler Güneş yıldızlar» konusu işlenmektedir. Çocukların seviyeleri gözetilerek ... Güneş Sistemindeki Gezegenler ve Özellikleri - Egezegen ... . Bu sette sırasıyla «Dünyamız Ay gezegenler Güneş yıldızlar» konusu işlenmektedir. Çocukların seviyeleri gözetilerek gök cisimlerinin özellikleri ay ve güneş tutulmalarının nasıl gerçekl. Kayahan Demir adlı yazara ait Astronot Gökmen: Güneşin Öğrencileri Gezegenler kitabı kapıda ödeme, taksit seçenekleri ve %38 indirimli Sözcü Kitabevi'nden satın. Güneşin Öğrencileri Gezegenler - 9786059937283. 200TL' ye 25TL İndirim | Kod: CIMRI25IDE. + Kargo Ücreti. Yazarların En Yeni Kitaplarını bulabildiğiniz Ekinyayinevi.com´da Ferfir Yayıncılık Yayınevine ait Astronot Gökmen: Güneşin Öğrencileri Gezegenler kitabını Ekinyayinevi.com güvencesi ile güvenle... Bu sette sırasıyla «Dünyamız Ay gezegenler Güneş yıldızlar» konusu işlenmektedir. Çocukların seviyeleri gözetilerek gök cisimlerinin özellikleri ay ve güneş tutulmalarının nasıl gerçekl. 3. ve 4. sınıflara yönelik bu uzay seti 5 kitaptan oluşmaktadır. Bu sette sırasıyla Dünyamız. Ay. gezegenler. Güneş. yıldızlar konusu işlenmektedir. Astronot Gökmen: Güneşin Öğrencileri Gezegenler-Ferfir Yayıncılık-9786059937283-Kayahan Demir-%30 indirimli-3. ve 4. sınıflara yönelik bu UZAY SETİ 5 kitaptan o....