Firar Zamanı

Haluk Kırcı

Firar Zamanı
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2012-08-10
YAZAR Haluk Kırcı
ISBN 6054599165
DOSYA FORMATI 8,83 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Haluk Kırcı, yeniden geçmişi sorguluyor!...Kamuoyunun çok yakından tanıdığı isimlerle, medya ve siyaset dünyası hakkındaki yorumları ve kendisinin de yeni edinmiş olduğu bilgileri, okuyucusuyla buluşturuyor.Mehmet Ali Birand`a ne dedi? Metin Uca`ya neden kızdı? Devlet Bahçeli ve Faruk Bal`a içerlemesinin sebebi neydi? Başbuğ, neden "Sen, en iyisi bir süreliğine yurtdışına çık... Evladım Fransa`ya git! Arkadaşlar orada sana yardımcı olurlar" dedi? Bahçelievler`de ölenlerden ikisi, D.İ.E` de mi çalışıyordu ve devletin takibinde miydiler?Yine Bahçelievler`de "SABATAYİST" bir ailenin çocuğu da mı ölmüştü? Dündar Kılıç, devletle barışamamasının sebebini, neden SABATAYİSTLER`e bağlıyordu?"Mehmet Ali Ağca ve Haluk Kırcı isminin unutturulmayışının sebebi, yine ONLAR! mıydı?"Ve, Ukrayna`ya kaçış planlarını, yolda ve orada yaşadıklarını, Sovyet yönetiminin bıraktığı izlerin, Ukrayna Cezaevleri`ndeki insanlık dışı uygulamalarını, yakın tarihin en önemli simalarından biri olan yazarın, 105 günlük mahkumluk macerasını, heyecanlı bir film seyrediyormuş gibi okuyacaksınız.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Firar Zamanı i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Firar Zamanı.

...AMANI,, Haluk Kırcı, Yeniden Geçmişi Sorguluyor! ... Fi̇rar Zamani ... ... Kamuoyunun çok yakından tanıdığı isimlerle, medya ve siyaset dünyası hakkındaki yorumları ve kendisin. Diğer. Firar Zamanı. Firar Zamanı. Yeni. Ücretsiz Kargo. 20.84 TL. Haluk Kırcı, yeniden geçmişi sorguluyor!...Kamuoyunun çok yakından tanıdığı isimlerle, medya ve siyaset dünyası hakkındaki yorumları ve kendisinin de yeni edinmiş olduğu bilgileri... Konu: FİRAR ZAMANI Salı Ağus. FİRAR ZAMANI H ... Diğer - Bilgeoğuz Yayınları - Firar Zamanı ... ... Konu: FİRAR ZAMANI Salı Ağus. FİRAR ZAMANI HALUK KIRCI * Yazar: Haluk KIRCI Yayınevi: Burak Basım Yılı: 2006 Mayıs Fiyat: 18,00 YTL *. Firar Zamanı Haluk Kırcı. 12,90 €. SEPETE EKLE. Ermeni Zamanı Unutma! 7,90 €. Yeşil Derin Devletin Üvey Evladı....