Kierkegaard'dan Hayat Dersleri

Robert Ferguson

Kierkegaard'dan Hayat Dersleri
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2020-02-27
YAZAR Robert Ferguson
ISBN 9755707488
DOSYA FORMATI 5,18 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Ünlü filozof, ilahiyatçı ve eleştirmen Kierkegaard, eserlerinde bireyin hayatını merkeze almış ve pekçoklarınca ilk varoluşçu filozof olarak kabul edilmiştir. Kaygı, etik, maneviyat gibi konulardaki özgünfikirleriyle tanınan Kierkegaard, bir yol arayışı içinde olanlar için sıradışı bir rehber olma niteliğini uzunzamandır korumaktadır. Hayat Dersleri’nde önemli eserlerinden bazılarına göz atma fırsatını bulacakokurlar için Kierkegaard’ın sorgulayıcı ve kışkırtıcı düşüncelerinin bir ilham kaynağı olacağınıumuyoruz.Alain de Botton öncülüğünde “gündelik yaşam için parlak fikirler” sloganıyla yola çıkmış The School ofLife (Hayat Okulu) ve yine onun editörlüğünde hazırlanan “Hayat Dersleri” kitapları, büyük birdüşünürü ele alarak gündelik çıkmazlarımıza cevap olabilecek düşüncelerinin altını çiziyor. Geçmiştengelen bu bilge sesler bizler için hayatı dönüştürücü esin kaynakları olabilir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kierkegaard'dan Hayat Dersleri i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kierkegaard'dan Hayat Dersleri.

... ve kışkırtıcı düşüncelerinin bir ilham kaynağı olacağını umuyoruz ... Kierkegaarddan Hayat Dersleri > Robert Ferguson > Sel Yayıncılık... ... . Robert Ferguson. Ünlü filozof, ilahiyatçı ve eleştirmen Kierkegaard, eserlerinde bireyin hayatını merkeze almış ve pek çoklarınca ilk varoluşçu filozof olarak kabul edilmiştir. Robert Ferguson. Ünlü filozof, ilahiyatçı ve eleştirmen Kierkegaard, eserlerinde bireyin hayatını merkeze almış ve pek çoklarınca ilk varoluşçu filozof olarak kabul edilmiştir. Kierkegaard'dan Hayat Dersleri - Robert Ferguson. "Ünlü filozof, ilahiyatç ... Kierkegaard'dan Hayat Dersleri - Robert Ferguson | Nadir Kitap ... . Kierkegaard'dan Hayat Dersleri - Robert Ferguson. "Ünlü filozof, ilahiyatçı ve eleştirmen Kierkegaard, eserlerinde bireyin hayatını merkeze almış ve pek çoklarınca ilk varoluşçu filozof olarak kabul edilmiştir. Robert Ferguson. Ünlü filozof, ilahiyatçi ve elestirmen Kierkegaard, eserlerinde bireyin hayatini merkeze almis ve pek çoklarinca ilk varolusçu filozof olarak kabul edilmistir. Kaygı etik maneviyat gibi konulardaki özgünfikirl...