Karıncanın Kardeşi Var

Necdet Aracı

Karıncanın Kardeşi Var
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-10-22
YAZAR Necdet Aracı
ISBN 6057979902
DOSYA FORMATI 4,77 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

En içteki mor çember sanki kendiliğinden lacivert bir atkıya dönüşerek az sonra yerini deniz mavisine bırakacak ve kuşağın tam ortasında oldukça belirgin yosun yeşili, usulca sarıya dönerek en dıştaki kırmızı ile birlikte, aralarındaki turuncuyu oluşturacaktı.“Dünya ile cennet arasındaki köprü,” demişti babası bir keresinde Servet’e gökkuşağı için, “Onun altından geçmeyi başarabilen ölümcül hastalar bir anda şifa bulurlar; evlilik çağı gecikmiş kızların karşısına birdenbire beyaz atlı prensleri çıkar,yoksullar Kârun kadar zenginleşir,” demişti. “Gökkuşağının toprağa değdiği her iki ucunda birer küp altın bulunur, ama onları da birer cin korur ki, bir dudağı yerde bir dudağı göktedir her ikisinin de; küplere elini uzatanın canına okur!” demişti.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Karıncanın Kardeşi Var i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Karıncanın Kardeşi Var.

...anın Kardeşi defalarca okusak da bıkmadığımız bir öykü… Tüm Satıcılar ... Karıncanın Kardeşi Var Necdet Aracı ... . Karıncanın Kardeşi-Z. Çünkü artık bir kardeşi var. Peki bir kardeş ne işe yarar? Ne top oynayabilir, ne de koşabilir, paytak paytak yürür, ikide bir düşer, kaybeder herşeyi, ama yine ister. Hasan ÖZKILIÇ / Yazar Onu şiirlerinden tanırım. Bu nedenle; "Karıncanın Kardeşi Var" adını verdiği öykülerini okurken, dilin sonsuz olanaklarına olan inancım tazeleniyor. "Karıncanın kardeşi var" yaşam alanlarını siyanürlü altın madenine karş ... 'Karıncanın Kardeşi Var' Kuruluşunu İlan Etti - YouTube ... . "Karıncanın kardeşi var" yaşam alanlarını siyanürlü altın madenine karşı korumak için yıllarca direnen Bergama... Facebook'ta Karıncanın kardeşi var'ın daha fazla içeriğini gör. "Apartman yöneticisi olarak bu kadını seçselerdi ya, kimin ne zaman hapşurduğundan bile haberi var. Gözleri doldu. Elif'e sarılarak; - Karıncanın kardeşi varmış. dedi. Tunceli'nin belediye başkanı FatihMacoglu'dur...