8. Sınıf EKO Taktikli Set

Kollektif

8. Sınıf EKO Taktikli Set
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-10-26
YAZAR Kollektif
ISBN 1794005451
DOSYA FORMATI 4,86 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Merhaba Tonguçlu! Yoksa sen de hem doğayı hem cebini sevenlerden misin? O halde doğru yerdesin! 8. Sınıf Eko Taktikli Soru Bankası Setini senin için özel olarak hazırladık!Setin içerisinde Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, İnkılap Tarihi, Din Kültürü ve İngilizce derslerine ait soru bankaları yer alıyor! Sen Tonguç kalitesine daha uygun fiyatlarla kavuş diye, kitapların boyutunu ve sayfa sayısını bir miktar düşürdük! Böylelikle daha az ağaç kesilmesini sağladık ve doğayı da seninle birlikte korumuş olduk… Sayfa sayısı azaldı, sorular da mı gitti yoksa diye endişelenme! Kitabın içeriği alıştığın Taktikli Soru Bankaları ile birebir aynı. Taktikli poster ve kes-yapıştır Takbilleri de kitabın sonunda seni bekliyor! 2018-2019 müfredatına uygun olarak düzenlenen ve doğa dostu 8. Sınıf Eko Taktikli Soru Bankası Seti, bu sene en büyük yardımcın olacak!Set İçeriğiTürkçeMatematikFen Bilimleriİnkılap TarihiİngilizceDin KültürüSayfa SayılarıEko Taktikli Matematik Soru Bankası: 218 Sayfa + 21 Sayfa (Taktikli Posterler ve Kes-Yapıştırlar)EKO Taktikli Türkçe Soru Bankası: 223 Sayfa + 16 Sayfa (Taktikli Posterler + Kes-Yapıştırlar)EKO Taktikli Fen Bilimleri Soru Bankası: 221 Sayfa + 24 Sayfa (Taktikli Posterler + Kes Yapıştırlar)EKO Taktikli İnkılap Tarihi Soru Bankası: 211 Sayfa + 19 Sayfa (Taktikli Posterler ve Kes-Yapıştırlar)EKO Taktikli İngilizce Soru Bankası:191 Sayfa + 28 Sayfa (Taktikli Posterler ve Kes-Yapıştırlar) EKO Taktikli Din Kültürü Soru Bankası: 125 Sayfa + 15 Sayfa (Taktikli Posterler ve Kes-Yapıştırlar)

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz 8. Sınıf EKO Taktikli Set i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap 8. Sınıf EKO Taktikli Set.

...ankası seti kutu açılımı 6 kitaplık set ... 8. Sınıf EKO Taktikli Set Kitap PDF'i - Ücretsiz Kitap PDF'leri ... . 8. Sınıf Eko Taktikli Soru Bankasının, öğrencilerin alıştığı klasik Taktikli Soru Bankalarından hiçbir farkı yok! İçerisindeki sorular ve Taktik posterlerine kadar her şeyi aynı. 8. Sınıf Eko Taktikli Soru Bankası Seti, Tonguç kalitesine daha uygun fiyatlarla kavuşmak isteyen öğrenciler için özel Taktik poster ve kes-yapıştır Takbilleri de kitabın sonunda öğrencilerle olacak! Hepinize merhaba arkadaşlar bugun sizlere tonguç mağazadan yapmış olduğum.8. Sınıf eko taktikli setin kutu açılım ... 8 Sınıf Taktikli Ekokitap ... .8. Sınıf eko taktikli setin kutu açılımını çekmek ... LGS'ye ÖZEL Sınav Taktikleri. 112 TL. 8. Sınıf EKO Taktikli Set Tonguç Akademi | 8. Sınıf EKO Taktikli Set Tonguç Akademi | 112,00 TL. 103 TL. TYT, AYT, LGS, KPSS HAZIRLIK Test Kitapları , Soru Bankası, Deneme Sınavı, Eğitici Oyuncak, Akıl Zeka Oyunları, Okuma Kitapları Satış Sitesi. Lise Kitapları (9-12 Sınıf). Dikkat Güçlendirme Seti (DGS). Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Sınavı. ISG Kitapları. 8. Sınıf Eko Taktikli Soru Bankası Seti, Tonguç kalitesine daha uygun fiyatlarla kavuşmak isteyen öğrenciler için özel Taktik poster ve kes-yapıştır Takbilleri de kitabın sonunda öğrencilerle olacak! ...sınıf eko taktikli soru bankası seti, tonguccedil kalitesine daha uygun fiyatlarla kavuşmak isteyen yeni kitaplarımızda yer alıyor. taktik poster ve kes-yapıştır takbilleri de kitabın sonunda oumlğrencilerle. ...8.Sınıf EKO Taktikli Set Yeni Müfredat Akıllı Tahta Uyumlu Eko Taktikli Matematik Soru Bankası: 218 Sayfa + 21 Sayfa (Taktikli Posterler ve Kes-Yapıştırlar) EKO Taktikli Türkçe Soru Bankası: 223 Sayfa... 8. Sınıf Tak-Tik-li Matematik EKO kitap çıktı! tonguç akademi yine öğrencilerin yanında. Bugün sizlere 8. Sınıf Tonguç Akademi Taktikl...