29. Oda (Karton Kapak)

Jennifer McMahon

29. Oda (Karton Kapak)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-10-30
YAZAR Jennifer McMahon
ISBN 6052064771
DOSYA FORMATI 6,31 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

“29.Oda yılın en ürpertici romanlarından biri.” –The Miami Herald“Gizemli ve korkutucu…” –USA Today“29.Oda’da McMahon psikolojik gerilimde kendine has bir üslup geliştirdiğini bir kez daha kanıtlıyor.” –The Booklist“29.Oda okurlara iyi bir korku-gerilim kitabında aradıkları her şeyi veriyor. Elinizden bırakamayacağınız, şafak sökene kadar okuyacağınız bir roman.” - Bookpage“McMahon’ın yeteneği tahmin yetinizi sekteye uğratmasında gizli. McMahon’un öyküsü öyle manevralar yapıyor ki tüm tahminleriniz boşa çıkıyor.” –PeopleBir zamanlar kırsal Vermont bölgesinin cazibe merkezlerinden biri olan, şimdinin harap Kule Oteli, sadece Amy, Piper ve Piper’ın küçük kız kardeşi Margot’nun anılarında o eski ihtişamlı hâliyle yaşıyordu. Otelin geçmişine ait karanlık, korkunç bir sır dostluklarını bir daha asla düzelmeyecek şekilde bozana dek üç kız çocukluklarının en güzel günlerini o otelde oynayarak geçirmişlerdi.Şimdi birer yetişkin olan Piper ve Margot, hayatları boyunca, o yaz keşfettikleri dehşet verici sırrı geçmişe gömmeye çabaladılar. Ama bir gece yarısı Margot’nun, Piper’ı arayarak ona tüyler ürpertici bir vahşeti bildirdiği telefon konuşması, bu konudaki kararlılıklarını ve hayatlarını sonsuza dek değiştirecekti. 

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz 29. Oda (Karton Kapak) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap 29. Oda (Karton Kapak).

...DAHİL. Alemdar ara kartonunu uygun fiyatla Ofmark ... Kitaplara Karton Kapak Yapmanın Amacı - Ekşi Sözlük ... .com'dan alabilirsiniz. 41x34x29,5cm Klasör Arşiv Kolisi iş yerinizdeki fazla klasör dosyalarınızı, evrakları veya dökümanlarınızı güvenli bir şekilde muhafaza edebilirsiniz.Ürünü en uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz. 2020 ekonomik krizi 29. deva partisi 64. ali babacan 60. yayın evi karton kapakla arşivcilere seslenmiştir. (bkz: kitaplık için kitap biriktirmek). Jennifer McMahon. "29.Oda yılın en ürpertici ... ERKAP: Erkap, Shapes Your Joy ! ... . Jennifer McMahon. "29.Oda yılın en ürpertici romanlarından biri.". The Miami Herald "Gizemli ve korkutucu...". USA Today "29.Oda'da McMahon psikolojik gerilimde kendine has bir üslup geliştirdiğini......