Kutuplardan Çöllere Büyük Kaşifler

Emanuelle Ousset

Kutuplardan Çöllere Büyük Kaşifler
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-09-14
YAZAR Emanuelle Ousset
ISBN 6055056742
DOSYA FORMATI 5,99 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Kristof Kolomb, Alexandra David-Néel, Yuri Gagarin, Jacques-Yves Cousteau… Çoğunu tanıyorsunuz! Keşifler tarihinin en ünlü kahramanları onlar. Ama hiç Kızıl Erik’in, Zheng He ya da Ann Bancroft’ın adını duydunuz mu? Bütün bu kadın ve erkekler yeni dünyalar keşfetmek için bilinmeyene doğru atıldı. Onlardan 47’sini seçtik. Aralarında, bilinen dünyanın sınırlarını zorlamayı ilk göze alan İbn-i Batuta ya da Marco Polo gibi öncüler var. Yine, denizcilik ve yön bulma yetenekleri sayesinde bilinen kıtalara yeni kıtalar katan Fernand de Macellan ya da James Cook gibi büyük kâşifler. Ya da gezegenimizin en uç noktalarına ulaşmayı başaran Roald Amundsen ya da Edmund Hillary’ler. Ve doymak bilmez bir merakla insanın kendini ve çevresini tanıma sürecini daha da ilerleten Jean-Louis Étienne ve Jane Goodall gibi ötekiler. Hadi öyleyse, tarihin en büyük maceracılarının ayak izlerini takip etmek için yola koyulalım!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kutuplardan Çöllere Büyük Kaşifler i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kutuplardan Çöllere Büyük Kaşifler.

...lere Büyük Kaşifler. Tükendi. Satış Fiyatı:13 ... Kutuplardan Çöllere-Büyük Kaşifler Emmanuelle Ousset ... .89 TL. bulma yetenekleri sayesinde bilinen kıtalara yeni kıtalar katan Fernand de Macellan ya da James Cook gibi büyük kâşifler. Yine denizcilik ve yön bulma yetenekleri sayesinde bilinen kıtalara yeni kıtalar katan Fernand de Macellan ya da James Cook gibi büyük kâşifler. Yine, denizcilik ve yön bulma yetenekleri sayesinde bilinen kıtalara yeni kıtalar katan Fernand de Macellan ya da James Cook gibi büyük kâşifler. KUTUPLARDAN ÇÖLLERE BÜYÜK KAŞİFLER Yazar:Emm ... Kutuplardan Çöllere Büyük Kaşifler - Emanuelle Ousset : %10 İndirimli ... . KUTUPLARDAN ÇÖLLERE BÜYÜK KAŞİFLER Yazar:Emmanuelle Ousset Yayınevi:NTV Yayınları Çeviren:ÇÖLLERE ISBN:9786055056742 Basım Yılı:2015 Baskı:1 Sayfa Sayısı:80 Kondisyon:İyi Dil... Kutuplardan Çöllere-Büyük Kaşifler. Kristof Kolomb, Alexandra David-Néel, Yuri Gagarin, Jacques-Yves Cousteau Çoğunu tanıyorsunuz! Keşifler tarihinin en ünlü kahramanları onlar. ...sayesinde bilinen kıtalara yeni kıtalar katan Fernand de Macellan ya da James Cook gibi büyük kâşifler. Hadi öyleyse, tarihin en büyük maceracılarının ayak izlerini takip etmek için yola koyulalım! Emmanuelle Ousset. Kristof Kolomb, Alexandra David-Néel, Yuri Gagarin, Jacques-Yves Cousteau Çoğunu tanıyorsunuz! Keşifler tarihinin en ünlü kahramanları onlar. Yazar. : Emmanuelle Ousset. Kutuplardan Çöllere Büyük Kaşifler; Hazır Bilgi. sayesinde bilinen kıtalara yeni kıtalar katan Fernand de Macellan ya da James Cook gibi büyük kâşifler. Kristof Kolomb, Alexandra David-Néel, Yuri Gagarin, Jacques-Yves Cousteau… Çoğunu tanıyorsunuz! Keşifler tarihinin en ünlü kahramanları onlar. Yine, denizcilik ve yön bulma yetenekleri sayesinde bilinen kıtalara yeni kıtalar katan Fernand de Macellan ya da James Cook gibi büyük kâşifler. Kutuplardan çöllere büyük kaşifler. Sevgili Kitap....