Dikkat Ediyorum, Düşünüyorum, Çözüyorum / Öğrenmeye İlk Adım (4 Yaş)

Kollektif

Dikkat Ediyorum, Düşünüyorum, Çözüyorum / Öğrenmeye İlk Adım (4 Yaş)
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2019-10-10
YAZAR Kollektif
ISBN 6053499886
DOSYA FORMATI 8,12 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Dört yaş, çocukların benlik algısı ve özsaygı geliştirmesi için ideal zamandır.Öğrenmeye İlk Adım serisi, çocuğunuza kendi problemlerini çözmede sezgisel ve alternatif yöntemler sunarak başarı hissi yaşamasına yardımcı olur.Dört yaş için tasarlanan bu kitaplar, düşünme ve yaratıcılığa dayalı etkinlikleriyle çocuğunuzun problem çözme becerilerini geliştirir. İlgi çekici materyaller, anlaşılır ve eğlenceli görsel anlatım, evrensel standartları yakalayan kaliteli ve zengin içerikleriyle öğrenme sürecini eğlenceli kılar.• Sistematik olarak ilerleyen etkinlikler• Problemleri algılama ve çözüm üretme konusunda sezgiyi güçlendirecek yönergeler• Zengin, anlaşılır, öğrenmeyi kolaylaştıracak görsel anlatım ÇIKARTMALI Etkinlikleriyle eğlenceli bir eğitim süreci yaşatacak DİKKAT EDİYORUM, DÜŞÜNÜYORUM, ÇÖZÜYORUM 4 YAŞ kitabında ise;• Fark bulma, eşleştirme• Dikkat - Algı• Kavramlar• Yaratıcılık ile ilgili etkinlikler yer almaktadır.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Dikkat Ediyorum, Düşünüyorum, Çözüyorum / Öğrenmeye İlk Adım (4 Yaş) i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Dikkat Ediyorum, Düşünüyorum, Çözüyorum / Öğrenmeye İlk Adım (4 Yaş).

... ideal zamandır. Ürün Sepetinize Eklendi! Dikkat Ediyorum, Düşünüyorum, Çözüyorum - Öğrenmeye İlk Adım (4 Yaş) ... Dikkat Ediyorum, Düşünüyorum, Çözüyorum - Öğrenmeye İlk... ... . Erdem çocuk-minik ada. 15.00. DİKKAT EDİYORUM, DÜŞÜNÜYORUM, ÇÖZÜYORUM 4 Yaş. Öğrenmeye İlk Adım serisinin üç yaş için tasarlanan bu kitapları, düşünme ve yaratıcılığa... Tavsiye et Hata bildir Favorilerime Ekle. Dikkat Ediyorum, Düşünüyorum, Çözüyorum - Öğrenmeye İlk Adım (4 Yaş). Dört yaş, çocukların benlik algısı ve özsaygı geliştirmesi için ideal zamandır. Dört yaş, çocukların benlik ... Dikkat Ediyorum, Düşünüyorum, Çözüyorum - Öğrenmeye İlk... ... . Dört yaş, çocukların benlik algısı ve özsaygı geliştirmesi için ideal zamandır. Dört yaş, çocukların benlik algısı ve özsaygı geliştirmesi için ideal zamandır.Öğrenmeye İlk Adım süreci yaşatacak DİKKAT EDİYORUM, DÜŞÜNÜYORUM, ÇÖZÜYORUM 4 YAŞ kitabında ise;• Fark... 21.38 TL. Öğrenmeye İlk Adım Dikkat Ediyorum Düşünüyorum Çözüyorum 4 Yaş - Kitap HakkındaDört yaş, çocukların ...