Çizim Teknikleri - Korkunç Dinozorlar

Susie Hodge

Çizim Teknikleri - Korkunç Dinozorlar
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-09-10
YAZAR Susie Hodge
ISBN 9753102292
DOSYA FORMATI 11,17 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Tarihöncesi dönemin yırtıcı devlerine hiç ilgi duymamış olanımız herhalde yoktur. Peki dinozorlara bu kez kendiniz hayat vermeye ne dersiniz? Her sayfasında detaylı açıklamaları ve resimleriyle, çizimin her aşamasını adım adım anlatan bu eğlenceli kılavuz sayesinde, en sevdiğiniz dinozorları çizmek artık daha kolay. Hiç çizim yapmayı bilmeyenler kadar, biraz becerisi olan ve tekniğini geliştirmek isteyenlerin de çok seveceği bir kitap.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Çizim Teknikleri - Korkunç Dinozorlar i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Çizim Teknikleri - Korkunç Dinozorlar.

...ı bilmeyenler kadar, biraz becerisi olan ve tekniğini geliştirmek isteyenlerin de çok seveceği kitaplar ... Çizim Teknikleri: Korkunç Dinozorlar ... ... 14.17 TL. Tarihöncesi dönemin yırtıcı devlerine hiç ilgi duymamış olanımız herhalde yoktur. Peki dinozorlara bu kez kendiniz hayat vermeye ne dersiniz? Çizim Teknikleri-Korkunç Dinozorlar. id="reduction_amount". 18,00 ₺. Hiç çizim yapmayı bilmeyenler kadar, biraz becerisi olan ve tekniğini geliştirmek isteyenlerin de çok seveceği bir kitap. Peki dinozorlara bu kez kendiniz hayat vermeye ne dersiniz? https://www.maksatkitap.com/urun/cizim-teknikl ... Çizim Teknikleri Korkunç Dinozorlar ... . Peki dinozorlara bu kez kendiniz hayat vermeye ne dersiniz? https://www.maksatkitap.com/urun/cizim-teknikleri-korkunc-dinozorlar. Susie Hodge, Çizim Teknikleri: Korkunç Dinozorlar Kitabını Tüm Avrupa'dan Sipariş Etmek İçin Köln Kütüphane'yi tercih edebilirsiniz. Peki dinozorlara bu kez kendiniz hayat vermeye ne dersiniz?...