AYT Kimya Soru Bankası

Ergin Özdemir

AYT Kimya Soru Bankası
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-09-25
YAZAR Ergin Özdemir
ISBN 6052267523
DOSYA FORMATI 12,15 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Sevgili Öğrenciler,Yıllardır “Ara Sınıflar ve Üniversiteye Hazırlık Özet”, “Deneme Sınavları”, “Strateji Kartları” ve farklı birçok eğitim materyaliyle siz değerli öğrencilerimize sınavlara hazırlık ve eğitim-öğretime katkı amaçlı kaynak yayınlar sunan Delta Kültür Yayınevi, şimdi de “Soru Bankaları” ile hizmetine devam ediyor.Okul ve dershane deneyimi olan uzman öğretmen-yazar kadromuzun hazırladığı bu kitap sınav sistemindeki ve müfredat programlarındaki son değişikliklere uygundur.İpucu ve çözme stratejisi: Zorlanabileceğiniz bazı soru tiplerinin altına, “kuş” ikonlu kutucukta verdiğimiz “ipucu ve çözme stratejisi” ile farklı bakış açısı yakalamanızı sağlamaya çalıştık.Kolaydan zora: Soru tipini tanıma ve soruyu çözme yöntemini öğrenme süreci, aşama aşama gerçekleşsin diye soruları “kolaydan zora” doğru hazırladık.Karma Soru Testleri: “Karma Soru Testleri” ile bilgilerinizi pekiştirerek bölümü tekrar etme olanağı bulacak, bilgilerinizi yorumlama gücüne ulaşacaksınız.Titiz bir çalışmanın ürünü olan kitabımızın siz değerli öğrencilerimize faydalı olmasını umuyor, gireceğiniz tüm sınavlarda başarılar diliyoruz.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz AYT Kimya Soru Bankası i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap AYT Kimya Soru Bankası.

.... Editör Yayınları AYT Konsensüs Kimya Soru Bankası ... Çap Yayınları AYT Kimya Soru Bankası ... . Yayın Denizi Yayınları AYT Organik Kimya TEK Konu Özetli Soru Bankası. Ayt kimya soru bankası. Stok durumu: mevcut. Kimya ve Elektrik. Karbon Kimyasına Giriş. Organik Bileşikler. Enerji Kaynakları ve Bilimsel Gelişmeler. %30 indirimli Yeni. Final Yayınları Final Yayınları AYT Kimya Soru Bankası. Kategoride Çok Satanlar. Sınav Yayınları AYT Matematik Soru Bankası Sınav Yayınları. Yazarın Diğer Kitapları. %15. Orbital Yayınları K ... AYT Kimya Soru Bankası Önerileri ve Fiyatları | www.urunsec.com ... . Yazarın Diğer Kitapları. %15. Orbital Yayınları Kimya ÖSYM Analiz Soru Bankası. Hamdi Özkan. Bu kitabı alanlar bunları aldı. ÜçDörtBeş YKS AYT Matematik Soru Bankası. Hız ve Renk Yayınları AYT Organik Kimya Soru Bankası. % 15. 29.00 TL. Eğitim Dünyası AYT Kimya Sınav Koçu Soru Bankası. 29.90 TL. Sepete Ekle. Bilfen Yayınları. Ayt Türk Dili ve Edebiyatı Konu Anlatımlı. Ayt soru bankası. Mrkz ayt kimya analitik soru BANKASI-2020. Fuat Ertuğrul kaleme aldığı AYT Kimya Soru Bankası adlı eseri ücretsiz ve hızlı kargo güvencesiyle Halkkitabevi'nden hemen satın al. AYT Kimya Soru Bankası. Esen Yayıncılık - Eğitim. Üç Dört Beş AYT Kimya Soru Bankası PDF. Merhaba Öğrenci Kardeşim, Bugün senin için ücretsiz yeni bir Pdf Soru Bankası paylaşıyorum. Aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilirsin. TYT, AYT, LGS, KPSS HAZIRLIK Test Kitapları , Soru Bankası, Deneme Sınavı, Eğitici Oyuncak, Akıl Zeka Oyunları, Okuma Kitapları Satış Sitesi. AYT Organik Kimya Soru Bankası Sonuç Yayınları. Yeni Ürün. Soru Bankası. Benim Hocam Yayınları. Yargı Yayınları AYT Organik Kimya Konu Anlatımlı Soru Bankası. KPSS Öğretmenlik Alan Soru Bankası. Tüm Sınavlar İçin KPSS TYT AYT YKS DGS ALES. Dil Bilgisi Soru Bankaları. Farklı Sistem Yayınları - Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı (YKS) -Temel Yeterlilik Testi (TYT) -Alan Yeterlilik Testi (AYT), TYT-AYT Soru Bankaları - TYT-AYT Denemeleri 2019 Föy 1. Test 1. Soru 1....