Vampir Şövalye 12Vampire Knight

Matsuri Hino

Vampir Şövalye 12Vampire Knight
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2017-01-11
YAZAR Matsuri Hino
ISBN 6055381509
DOSYA FORMATI 6,62 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Tanınmış bir okul olan yatılı özel Cross Akademisi'nde gündüz ve gece dersleri bir arada bulunuyor. Gündüz derslerine sıradan öğrenciler devam ederken elit bir grup olan gececi öğrencilerin hepsi birer vampir!! Gündüzcüler için vampirlerin varlığı da gece derslerinin gerçek yüzü de kesinlikle bir sır. Bu büyük sırrı iki kişi korumakla görevli, Yuki ve Zero, onlar Akademinin Koruyucuları!! Gece sınıfının sınıf temsilcisi saf kan vampir olan Kaname ise bu önemli görevde Yuki ve Zero'nun en büyük destekçisi.Bir sene süren bir ayrılığın ardından, Zero ve Yuki bir gece partisinde tekrardan bir araya gelir. Acaba en üst seviyedeki vampir olmaya aday Kaname'nin kız kardeşi olarak tanıtılan Yuki'ye bakan Zero'nun aklından neler geçiyor?Vampir ve avcı…İki taraf da farklı beklentiler içinde ve bir saf kanın yersiz hareketleri yüzünden yeniden kan dökülüyor! Heyecan verici gelişmeler kapıda!Manga tutkunlarının merakla beklediği Vampire Knight- Vampir Şövalye, mangayı Türkçe okumak isteyenler için 12. cildiyle raflarda!

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Vampir Şövalye 12Vampire Knight i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Vampir Şövalye 12Vampire Knight.

...2 & Vampire Knight Kitabı Hakkındaki Genel Bilgiler Bu yazımızda Vampir Şövalye 12 & Vampire Knig ... Vampire Knight 12 - Vampir Şövalye - %20 İndirimli - Matsuri Hino - A ... ... Vampir ve avcı... İki taraf da farklı beklentiler içinde ve bir saf kanın yetersiz hareketleri yüzünden yeniden kan dökülüyor! Ürün Sepetinize Eklendi! Vampire Knight 12 - Vampir Şövalye. Manga tutkunlarının merakla beklediği Vampire Knight - Vampir Şövalye, mangayı Türkçe okumak isteyenler için 19. cildiyle raflarda! %20 Vampir Şövalye 12 Akılçelen Kitaplar. Bu büyük sırrı iki kişi korumak ... Vampir Şövalye 12 Vampire Knight Pdf... - Pdf Kitap İndir Download ... . cildiyle raflarda! %20 Vampir Şövalye 12 Akılçelen Kitaplar. Bu büyük sırrı iki kişi korumakla görevli, Yuki ve Zero, onlar Akademinin Koruyucuları!! beklediği Vampire Knight- Vampir Şövalye, mangayı Türkçe okumak isteyenler için 12. cildiyle raflarda! Sizlere Lee Falk 'ın yazdığı ve AKILÇELEN KİTAPLAR 'ın yayınladığı 192 sayfalık 6055381509 ISBN numarasına sahip Vampir Şövalye 12 & Vampire Knight pdf eseri hakkında pdf paylaşımı yaptık. 16.80 TL. Vampir ve avcı... İki taraf da farklı beklentiler içinde ve bir saf kanın yetersiz hareketleri yüzünden yeniden kan dökülüyor! Heyecan verici gelişmeler kapıda! Thomas kalkülüs cilt 2 / 12.baskı / pearson. Mühendislik mekaniği dinamik / literatür. Fen - edebiyat fakültesi. Vampir Şövalye... Üstte görünen kitapların PDF indirme linklerini görmek, kitap özeti detaylarına ulaşmak, eBook olarak indirmek için konu başlıklarına tıklayabilirsiniz. 16.80 TL. Vampire Knight 12 - Vampir Şövalye-Akıl Çelen Kitaplar- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. Anasayfa ›› Çizgi Roman...