Kremlin Kadınları

Larisa N. Vasileva

Kremlin Kadınları
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-09-01
YAZAR Larisa N. Vasileva
ISBN 6059210010
DOSYA FORMATI 8,48 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Çar ailesi ile Maria A. Ulyanova (Lenin'in annesi) arasındaki büyük sır nedir? Basit söylentiler mi, gerçek mi?.. Marksist-Leninist "sera"da, en çok özgürlük vadedilen kadınların durumu nasıldı? Üstelik, Kremlin'in hanımefendileri olan o kadınların tarihi süreçteki rolleri neydi; Kremlin'in kunt duvarları arasında mutlu muydular? Neden o kadınların bazıları zindanlara kapatıldı, sürgünlere gönderildi ve devletin zirvesindeki eşlerin, onları kurtarmak için, kılı kıpırdamadı? Duvarlar yıkıldı; elini dudaklarına götürerek "KONUŞMA!", "Çok dikkatli ol. Böyle zamanlarda duvarın da kulağı var" diye ikaz eden başı kızıl çatkılı kadın afişleri nostaljik birer objeye dönüştü, ama o "sera"nın gizemi aralandı mı? Elinizde tuttuğunuz bu kitabı okuyunca hayretler içinde kalacaksınız. Dünya dillerine çevrilmiş, çok satanlar listesinde haklı yerini almış bu eseri okurlarla ilk kez ETON Yayıncılık buluşturuyor ve önemli bir eksiği gidermiş oluyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Kremlin Kadınları i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Kremlin Kadınları.

.... Vasileva'dan şiir lezzetinde bir eser: Kremlin Kadınları ... Pandora - Kremlin Kadınları - Larisa N. Vasileva - Kitap - ISBN... ... . Sosyalizmin son dönemini yaşamış ünlü yazar Larisa N. Vasileva, o dönemi araştırıyor... Sovyet-Rus şair ve yazar Larisa N. Vasileva'dan şiir lezzetinde bir eser: KREMLİN KADINLARI. Sosyalizmin son dönemini yaşamış ünlü yazar Larisa N. Vasileva, o dönemi araştırıyor... 8.40 €. Sovyet-Rus şair ve yazar Larisa N. Vasileva'dan şiir lezzetinde bir eser: KREMLİN KADINLARI. Sosyalizmin son dönemini yaşamış ünlü yazar Larisa N. ... Kremlin Kadınları Larisa N.Vasileva ... . Sosyalizmin son dönemini yaşamış ünlü yazar Larisa N. Vasileva, o dönemi araştırıyor... Bir de bilmediğimiz saraylar var, Kremlin Sarayı mesela... Sarayı ve sarayın içindeki kadınları bilmiyoruz Rus yazar Larisa N. Vasileva KREMLİN KADINLARI adlı eserinde bu kadınları anlatıyor... Larisa N. Vasileva. Sovyet-Rus şair ve yazar Larisa N. Vasileva'dan şiir lezzetinde bir eser: KREMLİN KADINLARI. Sosyalizmin son dönemini yaşamış ünlü yazar Larisa N. Vasileva, o dönemi araştırıyor... ACIKLAMA Sovyet-Rus şair ve yazar Larisa N. Vasileva'dan şiir lezzetinde bir eser: Kremlin Kadınları. Sosyalizmin son dönemini yaşamış ünlü yazar Larisa N. Vasileva, o dönemi araştırıyor... Sovyet-Rus şair ve yazar Larisa N. Vasileva'dan şiir lezzetinde bir eser: KREMLİN KADINLARI. Üstelik, Kremlin'in hanımefendileri olan o kadınların tarihi süreçteki rolleri neydi; Kremlin'in kunt... 13.89 TL. Sovyet-Rus şair ve yazar Larisa N. Vasileva'dan şiir lezzetinde bir eser: Kremlin Kadınları. Sosyalizmin son dönemini yaşamış ünlü yazar Larisa N. Vasileva, o dönemi araştırıyor, kadınca... Sovyet-Rus şair ve yazar Larisa N. Vasileva'dan şiir lezzetinde bir eser: KREMLİN KADINLARI. Üstelik, Kremlin'in hanımefendileri olan o kadınların tarihi süreçteki rolleri neydi; Kremlin'in kunt... Sovyet-Rus şair ve yazar Larisa N. Vasileva'dan şiir lezzetinde bir eser: Kremlin Kadınları. Sosyalizmin son dönemini yaşamış ünlü yazar Larisa...