Karanlık Odada

Susan Faludi

Karanlık Odada
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-10-20
YAZAR Susan Faludi
ISBN 6058208322
DOSYA FORMATI 7,51 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

“Sana ilginç gelecek bir haberim var. Aslında hiçbir zaman olmadığım o sinirli, maço adam rolünü yeterince oynadığıma karar verdim.” Stefánie Faludi, Tayland’daki hastane odasında, geçirdiği cinsiyet değiştirme operasyonu sonrası çekilmiş fotoğraflarını eklediği bir e-postada böyle yazar. Aldığı mesaj üzerine kızı Susan, çok az tanıdığı birinin; bir kanun tanımazın, mesuliyet, sevgi, suçluluk veya pişmanlık hissetmeyen maharetli bir madrabazın, babasının peşine düşer.Stefánie, kızından hayat öyküsünü yazmasını ister. Macaristan’da başlayan, Nazi işgaliyle şekillenen, Danimarka, Brezilya, ABD’ye uzanan ve yine Macaristan’da sona eren hikayesinde Stefánie Faludi, ne kadar iyi kaçsa da bu sefer peşine en iyi dedektifi takmıştır. Belki hayallerindeki biyografiyi okuyamaz ama sonunda kızının hakkında yazdıklarını okuduğunda, “Hoşuma gitti. Hayatımla ilgili benden daha fazla şey biliyorsun,” der. Kağıt üzerinde de olsa hayatında ilk kez yakalanmaktan memnundur.Kitap, Pulitzer 2017 Biyografi Ödülü’nün üç finalistinden biri olma başarısını göstermiştir ve New York Times editörlerince yılın en iyi on kitabı arasında gösterilmiştir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Karanlık Odada i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Karanlık Odada.

...uyku saatlerinize ve karanlıkta uyumaya dikkat edin ... Karanlık Oda ... . Evde Karanlık Oda Kurulumu. Işık almayan her odayı karanlık odaya çevirmek için gerekli ekipmanlar. Karanlık oda için tamamen ışık almayan bir ortam oluşturmamız gerekiyor. Karanlık oda işlemi : Karanlık odada film banyosunun yapılması. Karanlık oda ile ilgili Cümleler. Karanlık odada ne arıyorsun? Ali karanlık odaya girdi ve ışıkları açtı. Karanlık Oda (2017). 1. zincirlikuyu'da mı gayre ... Karanlık Oda | Mimarizm ... . Karanlık Oda (2017). 1. zincirlikuyu'da mı gayrettepe'de mi olduğuna karar veremediğim ama istanbul'daki en iyi fotoğraf labaratuarı olduğu konusunda bir çok kişiyle hemfikir olduğum bir yerdir karanlık oda... Sanat tutkusunu fotoğraf, resim, heykel gibi çeşitli alanlarda üretime dönüştüren mimar Ayça Taylan, 2016 Eylül'ünde Küba'ya yaptığı gezide objektifine yansıyan görüntüleri Karanlık Oda'da Mimarizm... Kendi karanlık odanızı kurmak Kendinize ait resimleri basmak için yarı profesyonel bir karanlık odaya girme şansınız yoksa, kendi karanlık odanızı kurmak zorundasınız. Karanlık Oda yorumları ve incelemeleri, kitaptan alıntılar ve sözleri, kitabı okuyanlar ve Karanlık Oda kitabına benzeyen kitaplar. Karanlık Oda'da Deniz Gezmiş'le konuşuyor. Karanlık Oda modelleri, Karanlık Oda özellikleri ve markaları en uygun fiyatları ...