Önce Dağlar Kar Tutacak

Semih Öztürk

Önce Dağlar Kar Tutacak
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-10-03
YAZAR Semih Öztürk
ISBN 9754346305
DOSYA FORMATI 11,63 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

2018 Yaşar Nabi Nayır Öykü Ödülü’ne değer görülen Semih Öztürk, Önce Dağlar Kar Tutacak’ta taşrayı anlatıyor ve içindeki taşrayı başka bir kente taşıyarak sürdürmek niyetinde olan insanları. Öykülerini ağırlıklı olarak ben-anlatıcı ile kaleme alsa da, başkarakterler bir erkek mahkûmdan kurbağaları susturmaya çalışan Nahide’ye dek çeşitlilik gösteriyor, hepsinde farklı ruhsal durumlar ve ilişkilere yoğunlaşıyor. Önce Dağlar Kar Tutacak, noktayı koyduktan sonra çekip gitmeyi içine sindiremeyen genç bir yazarın ilk kitabı olarak kendi cümlelerini kurmak isteyen okurlarla buluşuyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Önce Dağlar Kar Tutacak i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Önce Dağlar Kar Tutacak.

...i cümlelerini kurmak isteyen okurlarla buluşuyor ... Önce Dağlar Kar Tutacak - Semih Öztürk | Yeni ve İkinci El Ucuz Kitabı ... . Önce Dağlar Kar Tutacak Kitabı Hakkındaki Genel Bilgiler Bu yazımızda Önce Dağlar Kar Tutacak kitabını inceleyeceğiz. Önce Dağlar Kar Tutacak, ilk baskısını 2018 Ekim'inde yaptı. Kitaba dair dikkat çeken ilk unsur, arka kapak yazısından başlayarak merkez-taşra ilişkisi üzerinden yorumlanışı… 10.50 TL. Önce Dağlar Kar Tutacak, noktayı koyduktan sonra çekip gitmeyi içine sindiremeyen genç bir yazarın ilk kitabı olarak kendi cümlelerini kurmak isteyen okurlarla buluşuyor. 2018 Yaşar Nabi Nayır Öykü Ödülü`ne değe ... Önce Dağlar Kar Tutacak | Katalog ... . 2018 Yaşar Nabi Nayır Öykü Ödülü`ne değer görülen Semih Öztürk, Önce Dağlar Kar Tutacak`ta taşrayı anlatıyor ve içindeki taşrayı başka bir kente taşıyarak sürdürmek niyetinde olan insanları. 10.64 TL. Önce Dağlar Kar Tutacak, noktayı koyduktan sonra çekip gitmeyi içine sindiremeyen genç bir yazarın ilk kitabı olarak kendi cümlelerini kurmak isteyen okurlarla buluşuyor. 10.81 TL. Önce Dağlar Kar Tutacak, noktayı koyduktan sonra çekip gitmeyi içine sindiremeyen genç bir yazarın ilk kitabı olarak kendi cümlelerini kurmak isteyen okurlarla buluşuyor. Önce Dağlar Kar Tutacak, taşrayı ve içindeki taşrayı başka bir kente taşıyarak sürdürmek niyetinde olan insanları anlatıyor. Öykülerini ağırlıklı olarak ben-anlatıcı ile kaleme alan Öztürk'ün... Semih Öztürk. 2018 Yaşar Nabi Nayır Öykü Ödülü'ne değer görülen Semih Öztürk, Önce Dağlar Kar Tutacak'ta taşrayı anlatıyor ve içindeki taşrayı başka bir kente taşıyarak sürdürmek niyetinde olan... 2018 Yaşar Nabi Nayır Öykü Ödülü'ne değer görülen Semih Öztürk, Önce Dağlar Kar Tuta...