Hiç Bu Kadar Ölmemiştim

Suat Yalçın

Hiç Bu Kadar Ölmemiştim
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-10-24
YAZAR Suat Yalçın
ISBN 6057972231
DOSYA FORMATI 11,39 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

“Murat o akşam evlerinin posta kutusunda ucundan gördüğü mektubu aldığında çok sevinmişti, zarf tuhaf bir şekilde kabarıktı ve heyecandan mektubun nereden geldiğine dahi dikkat etmemişti. 12 Eylül darbesinin artçılarının sürdüğü ve insanların gölgelerinden korkarak, fısıltı halinde yaşadıkları bir 84 akşamında arkadaşından gelen bu mektubun bundan sonraki yaşantısında nasıl bir etki yapacağını asla bilemeyecekti. Tek hücreli canlılar gibi yaşayan bir toplumun henüz daha yaralarını yeni yeni sarmaya başladığı o günlerde o mektubu alıp gizlice odasına süzülmüştü. Odasındaki divana oturmuş, yüreğindeki çırpıntının durmasını bekliyordu. Gelen bu mektuba çok sevinmişti ama bir yandan da içi olağanüstü bir durumun olduğuna dair kıpır kıpırdı, kötü bir şey olmaması için bildiği ne kadar dua varsa ediyordu.”

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Hiç Bu Kadar Ölmemiştim i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Hiç Bu Kadar Ölmemiştim.

...lçın. "Murat o akşam evlerinin posta kutusunda ucundan gördüğü mektubu aldığında çok sevinmişti, zarf tuhaf bir şekilde kabarıktı ve heyecandan mektubun nereden geldiğine dahi dikkat ... Hiç Bu Kadar Ölmemiştim Suat Yalçın ... ... 9786057972231. 13269654. Hiç Bu Kadar Ölmemiştim. Karbon Kitaplar. Hiç Bu Kadar Ölmemiştim1:14. kitapyurdutv 109 views. Recep İvedik. 0 views. 7:49. Can Öz: "Hiç param olmadan rahatça yaşayabilirim..." bi'kafalar. Hiç Bu Kadar Ölmemiştim. Karbon Kitaplar. Inscrever-se. Ölümün karanlık kokusu sinmişti her yere Sen bu diyari terkedip gittiğinde Ayriliğin hüzünlü şarkisini çaliyor ... Ben Bu Kadar Hiç Ölmemiştim... Şiiri - Ayhan Bilen ... ..." bi'kafalar. Hiç Bu Kadar Ölmemiştim. Karbon Kitaplar. Inscrever-se. Ölümün karanlık kokusu sinmişti her yere Sen bu diyari terkedip gittiğinde Ayriliğin hüzünlü şarkisini çaliyordu; esen rüzgar, gelip geçen bulutlar... Ben bu kadar hiç ölmemiştim şimdiye dek... -Sizin memleketinizde büyük bir adam ölünce ne yapilirsa onu yapin. Rektörün bu sözlerine karsilik profesörün cevabi su olur: -Almanya'da hiç bu kadar büyük bir adam ölmedi… Sahte Para. Ölümün karanlık kokusu sinmişti her yere Sen bu diyari terkedip gittiğinde Ayriliğin hüzünlü şarkisini çaliyordu; esen rüzgar, gelip geçen bulutlar... Ben bu kadar hiç ölmemiştim şimdiye dek... 14.82 TL. Gelen bu mektuba çok sevinmişti ama bir yandan da içi ola...