1980 Sonrası Türk Hikayesinde Tasavvuf

Ertan Engin

1980 Sonrası Türk Hikayesinde Tasavvuf
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-09-18
YAZAR Ertan Engin
ISBN 6055262945
DOSYA FORMATI 4,45 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Tasavvuf, hem yaşam pratiği hem de kültürel boyutuyla son yıllarda sıkça gündeme geliyor. Tasavvuf dünyasına duyulan yakınlığın, merakın yansıması olarak ülkemizde bu konuda yayımlanan kitapların çeşitliliği ve toplumda gördüğü kabul de dikkat çekicidir. Kuşkusuz, toplumsal hayattaki bu dikkat çekici ilginin sanatta/edebiyatta da izdüşümlerini takip etmek, incelemek mümkündür. Hem tasavvufa hem de ‘hikâye’ye meraklıların ilgisini çekeceğini düşündüğümüz elinizdeki bu çalışma, esasen son yirmi beş yılda Türk hikâyeciliğinde tasavvufî öğreti ve kavramların etkilerini incelemeyi amaçlıyor.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz 1980 Sonrası Türk Hikayesinde Tasavvuf i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap 1980 Sonrası Türk Hikayesinde Tasavvuf.

...Türk hikayeciliğinde tasavvufi öğreti ve kavramların etkilerini ... 1980 Sonrası Türk Hikayesinde Tasavvuf Ertan Engin ... ... Hem tasavvufa hem de 'hikâye'ye meraklıların ilgisini çekeceğini düşündüğümüz elinizdeki bu çalışma, esasen son yirmi beş yılda Türk hikâyeciliğinde tasavvufî öğreti ve kavramların etkilerini... Hem tasavvufa hem de 'hikaye'ye meraklıların ilgisini çekeceğini düşündüğümüz elinizdeki bu çalışma, esasen son yirmi beş yılda Türk hikayeciliğinde tasavvufi öğreti ve kavramların etkilerini... 1980 Sonrası Türk Hikayesinde Tasavvuf-Palet Yayınları-97860 ... Türk Edebiyatı - Palet Yayınları - 1980 Sonrası Türk Hikayesinde... ... ... 1980 Sonrası Türk Hikayesinde Tasavvuf-Palet Yayınları-9786055262945-Ertan Engin-%32 indirimli-Tasavvuf, hem yaşam pratiği hem de kültürel boyutuyla son yıllard. 12.75 TL. Hem tasavvufa hem de 'hikaye'ye meraklıların ilgisini çekeceğini düşündüğümüz elinizdeki bu çalışma, esasen son yirmi beş yılda Türk hikayeciliğinde tasavvufi öğreti ve kavramların etkilerini... Hem tasavvufa hem de 'hikâye'ye meraklıların ilgisini çekeceğini düşündüğümüz elinizdeki bu çalışma, esasen son yirmi beş yılda Türk hikâyeciliğinde tasavvufî öğreti ve kavramların etkilerini... 11.55 TL. Hem tasavvufa hem de 'hikaye'ye meraklıların ilgisini çekeceğini düşündüğümüz elinizdeki bu çalışma, esasen son yirmi beş yılda Türk hikayeciliğinde tasavvufi öğreti ve kavramların etkilerini... Ertan Engin. Tasavvuf, hem yaşam pratiği hem de kültürel boyutuyla son yıllarda sıkça gündeme geliyor. Tasavvuf dünyasına duyulan yakınlığın... 11.05 TL. Hem tasavvufa hem de 'hikaye'ye meraklıların ilgisini çekeceğini düşündüğümüz elinizdeki bu çalışma, esasen son yirmi beş yılda Türk hikayeciliğinde tasavvufi öğreti ve kavramların etkilerini... Sizlere M. Orhan Okay 'ın yazdığı ve PALET YAYINLARI 'ın yayınladığı 170 sayfalık 6055262945 ISBN numarasına sahip 1980 Sonrası Türk Hikayesinde Tasavvuf pdf eseri hakkında pdf paylaşımı yaptık. Hem tasavvufa hem de 'hikâye'ye meraklıların ilgisini çekeceğini düşündüğümüz elinizdeki bu çalışma, esasen son yirmi beş yılda Türk hikâyeciliğinde tasavvufî öğreti ve kavramların etkilerini... Tasavvuf, hem yaşam pratiği hem de kültürel boyutuyla son yıllarda sıkça gündeme geliyor. Dili: Türkçe Yayınevi: Palet Yayınları. Kitap Adı: 1980 Sonrası Türk Hikayesinde Tasavvuf. 16.15 TL. Hem tasavvufa hem de 'hikaye'ye meraklıların ilgisini çekeceğini düşündüğümüz elinizdeki bu çalışma, esasen son yirmi beş yılda Türk hikayeciliğinde tasavvufi öğreti ve kavramların etkilerini... Hem tasavvufa hem de 'hikaye'ye meraklıların ilgisini çekeceğini düşündüğümüz elinizdeki bu çalışma, esasen son yirmi beş yılda Türk hikayeciliğinde tasavvufi öğreti ve kavramların...