Yollarda / İhtida Öyküleri 1

Metin Karabaşoğlu

Yollarda / İhtida Öyküleri 1
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2018-10-03
YAZAR Metin Karabaşoğlu
ISBN 6053263241
DOSYA FORMATI 12,48 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

İslam’ı seçen mühtedilere dair yazı ve çalışmalarda yer alan isimler genelde şöhret olmuş isimlerdir. Ve İslam’a geliş öyküleri daha ziyade bir başkası tarafından, yani ikinci elden anlatılır. Bu kitabı farklı kılan en önemli unsur ise, birinci elden öyküler içeriyor olması, diğer taraftan şöhretlere dair ‘sansasyonel’ ihtida öykülerinden uzak durmasıdır. Bu kitap, onun yerine, dünyanın dört bir tarafından birçok insanın ırk, dil, renk, sınıf, kültür farkı taşımakla beraber fıtrat ve hayat dini olarak İslâm’ı bulmaları ve İslâm’da buluşmaları vâkıasını belgelemektedir. Şöhret olmuş sıradışı insanlardan ziyade bizim gibi ‘sıradan’ insanların ihtida sürecini aktaran bu kitapta, şu ülkenin arayan insanları da kendilerine ilişkin çok şey bulacaklardır. Yine bu kitap yaşamanın anlatmaktan etkili, kalbleri fethin ise dünyayı fethetmekten önemli olduğunun belgesi hükmündedir.

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Yollarda / İhtida Öyküleri 1 i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Yollarda / İhtida Öyküleri 1.

...niz. 2014-01-03 yılında yayınlanan Yollarda / İhtida Öyküleri 1 , 1 ... Yollarda-İhtida Öyküleri 1 ... . Baskı ve Hikaye (Yerli) kategorisinde yer almaktadır. Şöhret olmuş sıradışı insanlardan ziyade bizim gibi 'sıradan' insanların ihtida sürecini aktaran bu kitapta, şu ülkenin arayan insanları da kendilerine ilişkin çok şey bulacaklardır. Yollarda / İhtida Öyküleri 1. Metin Karabaş İZ YAYINCILIK. kılan en önemli unsur ise, birinci elden öyküler içeriyor olması, diğer taraftan şöhretlere dair 'sansasyonel` ihtida öykülerinden uzak durmasıdır. Yollarda İhtida Öyküleri 1 kitabı hakkında bilgileri içeren kitap ... Yollarda / İhtida Öyküleri 1 | Katalog ... . Yollarda İhtida Öyküleri 1 kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. kitapları ve KARAKALEM 2001 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'da. Tavsiye et Hata bildir Favorilerime Ekle. Yollarda İhtida Öyküleri 1 Yollarda İhtida Öyküleri 1. İz Yayıncılık. 15.75. Şöhret olmuş sıradışı insanlardan ziyade bizim gibi 'sıradan' insanların ihtida sürecini aktaran bu kitapta, şu ülkenin arayan insanları da kendilerine ilişkin çok şey bulacaklardır. Yollarda / İhtida Öyküleri 1 477616. İlk Yorumu Sen Yap! Ürünü değerlendirmek için lütfen Giriş Yap. Yollarda / İhtida Öyküleri 1. Metin Karabaşoğlu / İz Yayıncılık. Şöhret olmuş sıradışı insanlardan ziyade bizim gibi 'sıradan' insanların ihtida sürecini aktaran bu kitapta, şu ülkenin arayan insanları da kendilerine ilişkin çok şey bulacaklardır. 16.80 TL. Şöhret olmuş sıradışı insanlardan ziyade bizim gibi 'sıradan' insanların ihtida sürecini aktaran bu kitapta, şu ülkenin arayan insanları da kendilerine ilişkin çok şey bulacaklardır. Yollarda-İhtida Öyküleri 1 en uygun fiyat ve hızlı kargo seçenekleriyle idefix'te. Ve İslam'a geliş öyküleri daha ziyade bir başkası tarafından, yani ikinci elden anlatılır. 15.30 TL. Şöhret...