Tanrılar Geçidi

Josephine Angelini

Tanrılar Geçidi
novirus
FİYAT: BEDAVA KİTAP
TARİH 2015-10-03
YAZAR Josephine Angelini
ISBN 9752120310
DOSYA FORMATI 6,43 MB
BİÇİM PDF EPUB FB2 TXT
DİL TÜRK

Kitabın tanımı

Aralarında gizlenen bir TİRAN…Seçim yapmak zorunda olan bir ÂŞIK…Ve hepsini sona erdirecek bir SAVAŞ…Tanrıların savaşa karşı duydukları açlığın pek çok cana mal olması ve büyük yıkımla ilgili görüntüler Helen’ı rahatsız etmeye devam ediyordu. Onları bir kez daha hapsetmenin yolunu bulamazlarsa sonu gelmez bir kaosa sürüklenme tehlikesi ile karşı karşıyaydılar.Helen’ın sahip olduğu güçler arttıkça ölümlü arkadaşları ile arasındaki mesafe daha da büyümeye başlamıştı. Ne yazık ki bu durum, ondan korkmakla saygı duymak arasında bocalayan bir zamanların ayrılmaz grubunun bölünmesi anlamına da geliyordu.Tiran’ın aralarından biri olduğunu söyleyen Kâhin, işleri daha da çıkmaza sürüklerken, bütün oklar Orion’u işaret ediyordu. Hâlâ onu mu yoksa Lucas’ı mı sevdiğinden emin olamayan Helen, gitgide yaklaşmakta olan savaş yüzünden artık bir karar vermek zorundaydı. 

BİLGİ

Bir kitap okuyabilir veya indirebilirsiniz Tanrılar Geçidi i PDF, ePUB, MOBI bu sitenin biçimi. İyi ücretsiz kitap Tanrılar Geçidi.

...k... 20.63 TL. Aralarında gizlenen bir Tiran ... Tanrılar Geçidi - Josephine Angelini Kitap - Köln Kütüphane ... ... Seçim yapmak zorunda olan bir Aşık... Ve hepsini sona erdirecek bir Savaş... Tanrıların savaşa karşı duydukları açlığın pek çok cana mal olması ve büyük... Aralarında gizlenen bir Tiran... Seçim yapmak zorunda olan bir Aşık... Ve hepsini sona erdirecek bir Savaş... Tanrıların savaşa karşı duydukları açlığın pek çok cana mal olması ve büyük yıkımla ilgili... 2017-06-07 yılında yayınlanan Tanrılar ... Tanrılar Geçidi Josephine Angelini ... ... 2017-06-07 yılında yayınlanan Tanrılar Geçidi , 6053160021 ve Roman (Çeviri) kategorisinde yer almaktadır. Fakat Tanrılar Geçidi yazarı kimdir? sorusuna cevap olarak Stendhal vermekteyiz. 20.63 TL. Aralarında gizlenen bir Tiran... Seçim yapmak zorunda olan bir Aşık... Ve hepsini sona erdirecek bir Savaş... Tanrıların savaşa karşı duydukları açlığın pek çok cana mal olması ve büyük... 21.18 TL. Aralarında gizlenen bir Tiran... Seçim yapmak zorunda olan bir Aşık... Ve hepsini sona erdirecek bir Savaş... Tanrıların savaşa karşı duydukları açlığın pek çok cana mal olması ve büyük... Hayaller Geçidi. 18,70 TL. Yıldız Geçidi. Hâlâ onu mu yoksa Lucas'ı mı sevdiğinden emin olamayan Helen, gitgide yaklaşmakta olan savaş yüzünden artık bir karar vermek zorundaydı. Tanrılar Geçidi Josephine Angelini. 21.18 TL. Aralarında gizlenen bir Tiran... Seçim yapmak zorunda olan bir Aşık... Ve hepsini sona erdirecek bir Savaş... Tanrıların savaşa karşı duydukları açlığın pek çok cana mal olması ve büyük... 23.38 TL. Aralarında gizlenen bir Tiran... Seçim yapmak zorunda olan bir Aşık... Ve hepsini sona erdirecek bir Savaş... Tanrıların savaşa karşı duydukları açlığın pek çok cana mal olması ve büyük... Josephine Angelini, Tanrılar Geçidi Kitabını Tüm Avrupa'dan Sipariş Etmek İçin Köln Kütüphane'yi tercih edebilirsiniz. Tanrılar Geçidi (9789752120310). Marka : Josephine Angelini. Ana sayfa/Ucuz Kitap Al/Ucuz Kitap Fuarı/Tanrılar Geçidi - Josephine Angelini - Altın Kitaplar....